Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon ook historie    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
30-Apr 11:00 ds. P. de Graaf  
30-Apr 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
07-May 09:30 ds. A. Hamstra Zuidland  
07-May 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  
14-May 11:00 ds. H. Schipper Dordrecht Moederdag 
14-May 18:30 ds. J.H. Becker Terneuzen  
21-May 09:30 ds. P. de Graaf  
21-May 18:30 ds. W.M. van Laar Rotterdam-Delfshaven  
25-May 10:00 ds. P. de Graaf - Hemelvaartsdag  
28-May 11:00 ds. T.J. Smink Wierden  
28-May 18:30 ds. D.M. van de Linde Hillegersberg  
04-Jun 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Pinksterdag  
04-Jun 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
11-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
11-Jun 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
18-Jun 09:30 prop. A. van der Stoel Amsterdam Vaderdag 
18-Jun 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
25-Jun 11:00 ds. P. de Graaf  
25-Jun 18:30 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland/Kerkwerve  
02-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
02-Jul 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  
09-Jul 11:00 ds. P. de Graaf - afscheid KND  
09-Jul 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
16-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
16-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal  
23-Jul 11:00 mw. ds. M. Riedijk Zierikzee  
23-Jul 18:30 ds. P. de Graaf  
30-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
30-Jul 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
06-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  
06-Aug 18:30  
13-Aug 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
13-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
20-Aug 11:00 ds. C. Bijman Arnemuiden  
20-Aug 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam  
27-Aug 09:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
27-Aug 18:30 ds. T.J. Tanghé Maassluis  
03-Sep 11:00 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
03-Sep 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
10-Sep 09:30 ds. P. Graaf  
10-Sep 18:30 D. Hoogerwerf Stellendam  
17-Sep 11:00 ds. P. de Graaf - Startzondag  
17-Sep 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
24-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
24-Sep 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
01-Oct 11:00 mw. ds. M. Riedijk - Israëlzondag  
01-Oct 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  
08-Oct 09:30 ds. G. Sinke Haamstede  
08-Oct 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  
15-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
15-Oct 18:30 mw. ds. J.W. Meeuwsen Sint-Maartensdijk  
22-Oct 09:30 ds. J. Smink Zierikzee  
22-Oct 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
29-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
29-Oct 18:30 ds. P. de Graaf  
01-Nov 19:30 ds. P. de Graaf - Dankdag  
05-Nov 09:30 ds. P. de Graaf  
05-Nov 18:30 mw. ds. C.M. Baggerman - v Popering Kattendijke  
12-Nov 11:00 ds. D. van Duijvenbode Monster  
12-Nov 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
19-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
19-Nov 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
26-Nov 11:00 ds. P. de Graaf - Eeuwigheidszondag  
26-Nov 18:30 ds. A. Hamstra Zuidland  
03-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 1e Advenstzondag 
03-Dec 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
10-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 2e Advenstzondag 
10-Dec 18:30 ds. P. de Graaf  
17-Dec 09:30 ds. N.W. van den Houten Ede 3e Advenstzondag 
17-Dec 18:30 Kerstviering Kindernevendienst  
24-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Advenstzondag 
24-Dec 19:30 Volkskerstzang - Nieuwe Kerk  
31-Dec 09:30 ds. N. de Boo Zeist  
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf