Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon alleen actuele
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden Collecte 1 Collecte 2 Collecte 3
29-Dec 00:00       
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf Nieuwjaarsdag      
14-Mar 09:30 ds. N. de Boo Zeist       
14-Mar 18:30 ds. H.M. Habekotté Raamsdonksveer       
21-Mar 09:30 ds. G. van Velzen Capelle ad Ijssel       
21-Mar 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder       
28-Mar 09:30 ds. L.A. de Graaf Heinkenszand       
28-Mar 18:30 ds M.E.G. de Zeeuw Zierikzee (in Thomaskerk)      
29-Mar 19:00 dhr. P. Riemens Kerkwerve Stille week      
30-Mar 19:00 ds. G. Sinke Haamstede Stille week      
31-Mar 19:00 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk Stille week - m.m.v. Kerkkoor      
01-Apr 19:00 ds. A. Spaans Colijnsplaat Witte Donderdag (Heilig avondmaal)      
02-Apr 18:45 dhr. I. Lemson Renesse Goede Vrijdag      
04-Apr 11:00 ds. J. van der Schee Zierikzee 1e Paasdag      
04-Apr 16:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk Cantatedienst in Nieuwe Kerk      
11-Apr 09:30 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen Kinderdienst      
11-Apr 18:30 ds. A. Slingerland Klundert       
18-Apr 11:00 ds. G. van Meijeren Dirksland       
18-Apr 17:00 ds. M.E.G. de Zeeuw Zierikzee dienst met verstandelijk gehandicapten in Thomaskerk)      
25-Apr 09:30 dhr. H. Mulder Zierikzee afscheidsdienst      
25-Apr 18:30 ds. J.W. Scheurwater Oud-Vossemeer       
02-May 11:00 ds. G.A. van de Weerd Geertruidenberg       
02-May 18:30 ds. O.C. Kerssen Gouda       
09-May 09:30 ds. T.W. van Bennekom Goes Moederdag      
09-May 18:30 ds. N.J. Dekker Oostkapelle  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
13-May 09:30 ds. J. van der Schee Zierikzee Hemelvaartsdag Alg.kerkenwerk  Kerkbeheer   
16-May 11:00 ds. E. van den Ham Zoetermeer  Kerkcentrum  Onderh.Gh.kerk   
16-May 18:30 ds. A.H. Groen Sliedrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
23-May 11:00 ds. F. van Vliet Zaamslag 1e Pinksterdag KiA/Zending  Kerkbeheer   
23-May 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  KiA/Zending  Avonderedienst   
30-May 11:00 ds. J.F. Tanghé Sliedrecht  Evangelisatie (Vakantie Bijbel Club)  Orgel   
30-May 18:30 ds. P.A. Broere Tholen gezamenlijke dienst in Thomaskerk Evangelisatie (Vakantie Bijbel Club)  Avonderedienst   
06-Jun 10:00 mw. ds. A. Haasnoot Geldermalsen gezamenlijke dienst met Gereformeerde kerk Gemeentewerk  Kerkbeheer   
06-Jun 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk open-deur-dienst Kerkbeheer  Avonderedienst   
13-Jun 11:00 ds. J. van der Schee Zierikzee  Kia/Werelddiaconaat  Onderhoud Gasthuiskerk   
13-Jun 18:30 mw. ds. H.B. Graafland Veenendaal  Kia/Werelddiaconaat  Avonderedienst   
20-Jun 09:30 ds. L. den Breejen Delft Vaderdag Algemeen kerkenwerk  Kerkbeheer   
20-Jun 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
27-Jun 11:00 ds. J.E.W. Nicolaï Rotterdam-Hoogvliet  Diaconie  Kerkbeheer   
27-Jun 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder gezamenlijke dienst in Thomaskerk Diaconie  Avonderedienst   
04-Jul 09:30 ds. S. van den Oever Yerseke viering Heilig Avondmaal Evangelisatie  Kerkbeheer   
04-Jul 18:30 ds. F.W. van IJsseldijk Haamstede viering Heilig Avondmaal, gezamenlijke dienst met Gereformeerde kerk Evangelisatie  Avonderedienst   
11-Jul 11:00 ds. F. van Vliet Zaamslag  Algemeen kerkenwerk: pastoraat/eredienst  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
11-Jul 18:30 ds. C. Haasnoot Zevenhuizen  Algemeen kerkenwerk: pastoraat/eredienst  Avonderedienst   
18-Jul 09:30 ds. C. Haasnoot Zevenhuizen Kinderdienst Diaconie: kinderen in de knel  Kerkbeheer   
18-Jul 14:30 ds. T.J. Smink/ds. P. de Graaf Nieuwerkerk/Zierikzee intrededienst ds. P. de Graaf Diaconie: kinderen in de knel  Avonderedienst   
25-Jul 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee  Jeugdwerk  Onderhoud Gasthuiskerk   
25-Jul 18:30 ds. G. Sinke Haamstede gezamenlijke dienst in Thomaskerk Kerkbeheer  Avonderedienst   
01-Aug 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
01-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist gezamenlijke dienst met Gereformeerde kerk Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
08-Aug 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee  Algemeen kerkenwerk: pastoraat/eredienst  Orgel   
08-Aug 18:30 mw. ds. J.J. van Zoelen Kamperland  Kerkbeheer  Avonderedienst   
14-Aug 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee      
15-Aug 09:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam-Delfshaven  Diaconie: noodhulp Pakistan  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
15-Aug 18:30 ds. A. Spaans Colijnsplaat  Diaconie: noodhulp Pakistan  Avonderedienst   
22-Aug 11:00 ds. P. Boomsma Nijverdal  KiA/zending: Ghana  Onderhoud Gasthuiskerk   
22-Aug 18:30 ds. T.W.H. van der Heijden Dirksland  KiA/zending: Ghana  Avonderedienst   
29-Aug 09:30 ds. O.C. Kerssen Gouda  Kerkcentrum  Kerkbeheer   
29-Aug 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk gezamenlijke dienst in Thomaskerk Kerkcentrum  Avonderedienst   
05-Sep 11:00 ds. D. Westerneng ‘s-Gravenpolder  Diaconie: Mercy Ships  Onderhoud Gasthuiskerk   
05-Sep 18:30 ds. A. Spaans Colijnsplaat gezamenlijke dienst met Gereformeerde kerk Diaconie: Mercy Ships  Avonderedienst   
12-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Gemeentewerk  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
TEAR: nacht zonder dak 
12-Sep 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Kerkbeheer  Avonderedienst   
19-Sep 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Startweekend Jeugdwerk (jongerenweekend)  Kerkbeheer   
19-Sep 18:30 ds. G. van Velzen Capelle aan den Ijssel  Kerkbeheer  Avonderedienst   
26-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Diaconie: kinderen in de knel  Onderhoud Gasthuiskerk   
26-Sep 18:30 ds. J. Reehorst Sint-Maartensdijk  Diaconie: kinderen in de knel  Avonderedienst   
03-Oct 11:00 mw. ds. N.M. van Kampen-Boot Pijnacker  Kerk en Israël  Kerkbeheer   
03-Oct 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht gezamenlijke dienst met Gereformeerde Kerk Kerk en Israël  Avonderedienst   
10-Oct 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  KiA/werelddiaconaat  Verwarming  Deurcollecte Jeugdwerk 
10-Oct 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  KiA/werelddiaconaat  Avonderedienst   
17-Oct 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilige Doop Jeugdwerk  Kerkbeheer   
17-Oct 18:30 ds. H. Schipper Moordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
24-Oct 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkcentrum  Onderhoud Gasthuiskerk   
24-Oct 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke open-deur-dienst Kerkcentrum  Avonderedienst   
31-Oct 11:00 ds. D. van Duijvenbode ‘s-Gravenzande Hervormingsdag Landelijke kerk  Pastoriefonds  Deurcollecte Diaconie
PIT 
31-Oct 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Landelijke kerk  Avonderedienst   
03-Nov 19:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Dankdag Oogstcollecte    Deurcollecte Kerkkoor 
07-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal KiA/zending  Verwarming   
07-Nov 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal ---  ---   
14-Nov 11:00 ds. L. Wüllschleger Middelburg  KiA/Diaconaat  Kerkbeheer   
14-Nov 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam-IJsselmonde  KiA/Diaconaat  Avonderedienst   
21-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Eeuwigheidszondag; gedenken overledenen Evangelisatie, prj IZB: Ds. De Rooij  Kerkbeheer   
21-Nov 18:30 ds. C.H. Wesdorp Zwijndrecht  Evangelisatie, prj IZB: Ds. De Rooij  Avonderedienst   
28-Nov 11:00 ds. H.E.J. van der Laan Gouda 1e Adventszondag PKN/missionair werk  Onderhoud Gasthuiskerk   
28-Nov 18:30 mw. ds. E. Bouman Nw- en Sint-Joosland gezamenlijke dienst in Thomaskerk PKN/missionair werk  Avonderedienst   
05-Dec 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 2e Adventszondag; Heilige Doop Diaconie: Vluchtelingenwerk  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
05-Dec 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder gezamenlijke dienst met Gereformeerde Kerk Kerkbeheer  Avonderedienst   
12-Dec 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee 3e Adventszondag, zangdienst Bijzonder pastoraat  Kerkbeheer   
12-Dec 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkbeheer  Avonderedienst   
19-Dec 09:30 ds. F.W. van IJsseldijk Haamstede 4e Adventszondag Evangelisatiewerk  Onderhoud Gasthuiskerk   
19-Dec 18:30 Kerstviering kindernevendienst nvt  Kerstviering KND / Populier  Kindernevendienst project   
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk nvt in Nieuwe Kerk Zierikzee --     
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee 1e Kerstdag KerkInAktie/ Kinderen in de knel  Avonderedienst  Deurcollecte Kerkkoor 
26-Dec 09:30 ds. J. van der Schee Zierikzee  Kerkbeheer  Verwarming   
26-Dec 18:30 geen dienst nvt  Kerkbeheer  Avonderedienst   
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Oudejaarsdag Eindejaarscollecte  Avonderedienst   
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Nieuwjaarsdag Gemeentewerk  Kerkbeheer   
02-Jan 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Bevestiging ambtsdragers Evangelisatiewerk  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
02-Jan 18:30 ds. A. van der Ploeg Oosterland  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
09-Jan 09:30 ds. A. Slingerland Klundert  Jeugdwerk  Onderhoud Gasthuiskerk   
09-Jan 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  Kerkbeheer  Avonderedienst   
16-Jan 09:30 ds. P. de Graaf c.a. Zierikzee oecumenische dienst in Willibrorduskerk   
16-Jan 18:30 ds. D.M. van de Linde Hillegersberg  Kerkbeheer  Avonderedienst   
23-Jan 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee uitzending via Radio Schouwen-Duiveland Diaconie : Stichting de Hoop  Verwarming   
23-Jan 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee zangdienst Kerkbeheer  Avonderedienst   
30-Jan 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilige Doop Jeugdwerk HGJB  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
Stichting Hospice Schouwen Duiveland 
30-Jan 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Kerkbeheer  Avonderedienst   
06-Feb 09:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Kerk in Aktie/werelddiaconaat  Onderhoud Gasthuiskerk   
06-Feb 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk  Kerk in Aktie/werelddiaconaat  Avonderedienst   
13-Feb 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Kerkbeheer  Verwarming   
13-Feb 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Kerkbeheer  Avonderedienst   
20-Feb 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Jeugddienst; uitzending via Radio Schouwen-Duiv. Diaconie : Stichting Door  Kerkbeheer   
20-Feb 14:30 ds. P. de Graaf c.s. Zierikzee uitzendingsdienst Jasper Maas naar Ghana Ghana  Kerkbeheer   
27-Feb 11:00 dhr. H. Mulder Harderwijk  Missionair werk & Kerkgroei  Onderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Jeugdwerk 
27-Feb 18:30 mw. ds. J.J. van Zoelen Kamperland  Missionair werk & Kerkgroei  Avonderedienst   
06-Mar 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 1e Lijdenszondag Zending, De Bel / De Boo  Kerkbeheer   
06-Mar 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen  Zending, De Bel / De Boo  Avonderedienst   
09-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Biddag Biddagcollecte  Biddagcollecte: Diaconie : Ghana  Deurcollecte Kerkkoor 
13-Mar 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee 2e Lijdenszondag Diaconie : Stichting Geever  Pastoriefonds   
13-Mar 18:30 ds. D. Hoolwerf Stellendam  Diaconie : Stichting Geever  Avonderedienst   
20-Mar 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 3e Lijdenszondag Kerkcentrum  Orgel   
20-Mar 18:30 ds. J. Flikweert Gorinchem  Kerkcentrum  Avonderedienst   
27-Mar 09:30 kand. C.M. Baggerman-van Popering Yerseke 4e Lijdenszondag Kerk in Aktie/diaconaat  Onderhoud Gasthuiskerk   
27-Mar 18:30 ds. G. Sinke Haamstede  Kerkbeheer  Avonderedienst   
03-Apr 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 5e Lijdenszondag; Heilige Doop Ned. Bijbelgenootschap  Kerkbeheer   
03-Apr 18:30 dhr. P. Riemens Kerkwerve  Ned. Bijbelgenootschap  Avonderedienst   
10-Apr 11:00 ds. N.M. Tramper Vlaardingen 6e Lijdenszondag Diaconie:Noodhulp Japan, GZB fam de Boo  Onderhoud Gasthuiskerk   
10-Apr 18:30 ds. G. van Velzen Capelle ad IJssel  Diaconie:Noodhulp Japan, GZB fam de Boo  Avonderedienst   
17-Apr 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Palmzondag; kinderdienst Kerk in Aktie/totale werk  Kerkbeheer   
17-Apr 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerk in Aktie/totale werk  Avonderedienst   
18-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Stille week Kerkbeheer     
19-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Stille week Kerkbeheer     
20-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Stille week Kerkbeheer     
21-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Witte Donderdag; Heilig Avondmaal Kerkbeheer   
avondmaal: Ghana 
22-Apr 18:45 ds. P. de Graaf Zierikzee Goede Vrijdag Kerkbeheer     
24-Apr 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee 1e Paasdag Diaconie/ Kinderen in de knel  Jeugdwerk   
24-Apr 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Diaconie/ Kinderen in de knel  Avonderedienst   
01-May 09:30 ds. J. van der Schee Zierikzee  Kerkbeheer  Kerkbeheer   
01-May 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam-Delfshaven  Kerkbeheer  Avonderedienst   
08-May 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Moederdag Evangelisatiewerk  Onderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Jeugdwerk 
08-May 18:30 ds. H. Schipper Moordrecht  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
15-May 09:30 ds. J.W. Sparreboom Krimpen aan den IJssel  Kerkcentrum  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
Tear, nacht zonder dak 
15-May 18:30 mw. ds. E. Bouman Nieuw- en Sint-Joosland  Kerkcentrum  Avonderedienst   
22-May 11:00 mw. ds. J.B. van den Beukel Zonnemaire  Evangelisatie (VBC)  Orgel   
22-May 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Evangelisatie (VBC)  Avonderedienst   
29-May 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerk in Aktie/werelddiaconaat  Onderhoud Gasthuiskerk   
29-May 17:00 ds. M.E.G. de Zeeuw (in Thomaskerk) Zierikzee    
02-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Hemelvaartsdag Algemeen kerkenwerk  Kerkbeheer   
03-Jun 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee viering Heilig Avondmaal      
03-Jun 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee viering Heilig Avondmaal      
05-Jun 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee  Gemeentewerk  Bloemenfonds   
05-Jun 16:30 ds. P. de Graaf Zierikzee cantatedienst Kerkbeheer  Avonderedienst   
10-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee       
10-Jun 18:30 ds. H. Schipper Moordrecht       
12-Jun 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Pinksteren; belijdenisdienst Kerk in Aktie/Zending  Orgel   
12-Jun 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk  Kerk in Aktie/Zending  Avonderedienst   
19-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Vaderdag; Heilig Avondmaal Algemeen kerkenwerk  Onderhoud Gasthuiskerk 
avondmaal: Werelddiaconaat 
19-Jun 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Kerkbeheer  Avonderedienst   
26-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Diaconie  Kerkbeheer   
26-Jun 18:30 ds. L. den Breejen Delft  Diaconie  Avonderedienst   
03-Jul 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Kinderdienst Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
03-Jul 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
10-Jul 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Afscheid ambtsdrager pastoraat/eredienst  Ouderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Diaconie
Mercy Ships 
10-Jul 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  pastoraat/eredienst  Avonderedienst   
17-Jul 11:00 ds. D. van Duijvenbode ‘s-Gravenzande  Diaconie/ Kinderen in de knel  Kerkbeheer   
17-Jul 18:30 ds. N. de Boo Zeist  Diaconie/ Kinderen in de knel  Avonderedienst   
24-Jul 09:30 ds. J. van der Schee Zierikzee  Jeugdwerk  Onderhoud Gasthuiskerk   
24-Jul 18:30 ds. J. Hansum Beiroet (Libanon)  Kerkbeheer  Avonderedienst   
31-Jul 11:00 ds. F. van Vliet Zaamslag  Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
31-Jul 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam-IJsselmonde  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
07-Aug 09:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam-Delfshaven  pastoraat/eredienst  Orgel   
07-Aug 18:30 ds. C. Haasnoot Zevenhuizen  Kerkbeheer  Avonderedienst   
14-Aug 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee  Lepra Stichtinghttp://www.leprastichting.nl  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
14-Aug 18:30 ds. A.H. Groen Sliedrecht  Lepra Stichtinghttp://www.leprastichting.nl  Avonderedienst   
21-Aug 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilige Doop Kerk in Aktie: Zending  Onderhoud Gasthuiskerk   
21-Aug 18:30 ds. C.M. van Loon Capelle ad IJssel  Kerk in Aktie: Zending  Avonderedienst   
28-Aug 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkcentrum  Kerkbeheer   
28-Aug 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Kerkcentrum  Avonderedienst   
04-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Voedselbank Schouwen-Duiveland  Onderhoud Gasthuiskerk 
avondmaal: Ghana 
04-Sep 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Voedselbank Schouwen-Duiveland  Avonderedienst   
11-Sep 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Startdienst Jeugdwerk (jongerenweekend)  Kerkbeheer   
11-Sep 18:30 ds. A. van der Ploeg Oosterland  Kerkbeheer  Avonderedienst   
18-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Gemeentewerk  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
Stichting Palazzoli 
18-Sep 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  Kerkbeheer  Avonderedienst   
25-Sep 09:30 ds. J. van der Schee Middelburg  Diaconie/ Kinderen in de knel  Onderhoud Gasthuiskerk   
25-Sep 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Diaconie/ Kinderen in de knel  Avonderedienst   
02-Oct 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerk en Israel  Kerkbeheer   
02-Oct 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen  Kerk en Israel  Avonderedienst   
09-Oct 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee 40-jarig jubileum Hervormd Kerkkoor Jeugdwerk  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
09-Oct 18:30 ds. G. van Velzen Capelle ad Ijssel  Kerkbeheer  Avonderedienst   
16-Oct 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerk in Aktie: werelddiaconaat  Verwarming  Deurcollecte Jeugdwerk 
16-Oct 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Zangdienst Kerk in Aktie: werelddiaconaat  Avonderedienst   
23-Oct 09:30 dr. A. de Reuver Serooskerke  Kerkcentrum  Onderhoud Gasthuiskerk   
23-Oct 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Kerkcentrum  Avonderedienst   
30-Oct 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkbeheer  Pastoriefonds  Deurcollecte Diaconie
Dovenpastoraat Zeeland 
30-Oct 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
02-Nov 19:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Dankdag Oogstcollecte    Deurcollecte Kerkkoor 
06-Nov 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Kerk in Aktie: Zending  Bloemenfonds 
avondmaal: werelddiaconaat 
06-Nov 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Heilig Avondmaal Kerk in Aktie: Zending  Avonderedienst   
13-Nov 09:30 ds. H.C. Marchand Nieuwerkerk ad IJssel  Kerk in Aktie : werelddiaconaat  Kerkbeheer   
13-Nov 18:30  Kerk in Aktie : werelddiaconaat  Avonderedienst   
20-Nov 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Eeuwigheidszondag Evangelisatie, prj IZB: Ds. De Rooij  Verwarming   
20-Nov 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  Evangelisatie, prj IZB: Ds. De Rooij  Avonderedienst   
27-Nov 09:30 ds. N. de Boo Zeist 1e Adventszondag Diaconie Ver. Vrienden Emergis  Onderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Jeugdwerk 
27-Nov 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk Adventsproject m.m.v. gospelkoor Together Kerkbeheer  Avonderedienst   
04-Dec 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 2e Adventszondag; Heilige Doop PKN, missionair werk  Kerkbeheer   
04-Dec 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  PKN, missionair werk  Avonderedienst   
11-Dec 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 3e Adventszondag Pastoraat/eredienst  Kerkbeheer   
11-Dec 18:30 ds. A. Slingerland Klundert  Pastoraat/eredienst  Avonderedienst   
18-Dec 11:00 mw. ds. C.A. van Eck Wolphaartsdijk 4e Adventszondag Evangelisatiewerk-Elisabethbode  Onderhoud Gasthuiskerk   
18-Dec 18:30 Kerstviering kindernevendienst nvt  Kerstviering Kindernevendienst - - Kinderen in de knel, en dan het project oorlogskinderen van Bamyan, Afghanistan  Avonderedienst   
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk nvt    
25-Dec 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 1e Kerstdag m.m.v. Hervormd Kerkkoor Kerk in Aktie/ Kinderen in de knel  Kerkbeheer   
25-Dec 18:30 ds. A. van der Ploeg Oosterland  Kerk in Aktie/ Kinderen in de knel  Avonderedienst  Deurcollecte Kerkkoor 
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Oudejaarsdag Eindejaarscollecte  Avonderedienst   
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Nieuwjaarsdag Gemeentewerk  Kerkbeheer   
01-Jan 18:30 geen dienst       
08-Jan 09:30 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen  Kerkbeheer  Onderhoud Gasthuiskerk   
08-Jan 18:30 mw. J.C. Scholte-de Jong Raamsdonksveer  Kerkbeheer  Avonderedienst   
15-Jan 10:00 ds. P. de Graaf c.a. Zierikzee Eenheidszondag oecumene dienst     
15-Jan 18:30 ds. G. Sinke Haamstede  Kerkbeheer  Avonderedienst   
22-Jan 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Bevestiging ambtsdragers Diaconie-LepraZending  Verwarming   
22-Jan 18:30 dr. A. de Reuver Serooskerke  Kerkbeheer  Avonderedienst   
29-Jan 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee viering Heilig Avondmaal Jeugdwerk HGJB  Kerkbeheer 
avondmaal collecte werelddiaconaat 
29-Jan 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee viering Heilig Avondmaal Kerkbeheer  Avonderedienst   
05-Feb 09:30 ds. S. van den Oever Yerseke  Kia/werelddiaconaat  Onderhoud Gasthuiskerk   
05-Feb 18:30 ds. J.F. Tanghé Sliedrecht  Kia/werelddiaconaat  Avonderedienst   
12-Feb 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Jeugddienst Jeugdwerk  Verwarming   
12-Feb 18:30 mw. ds. J.J. van Zoelen Kamperland  Kerkebeheer  Avonderedienst   
19-Feb 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee 1e Lijdenszondag Missionair werk & Kerkgroei (PKN)  Onderhoud Gasthuiskerk   
19-Feb 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Missionair werk & Kerkgroei (PKN)  Avonderedienst  Deurcollecte Jeugdwerk 
26-Feb 11:00 kand. mw. drs. G.J. Stougie Capelle aan den IJssel 2e Lijdenszondag Diaconie-Roosevelthuis  Kerkbeheer   
26-Feb 18:30 mw. ds. E. Bouman Nieuw- en Sint-Joosland  Diaconie-Roosevelthuis  Avonderedienst   
04-Mar 09:30 ds. A. van der Ploeg Oosterland 3e Lijdenszondag Zending / De Boo  Kerkbeheer   
04-Mar 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Zending / De Boo  Avonderedienst   
11-Mar 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee m.m.v. koor Roosevelt Academy Evangelisatiewerk  Pastoriefonds   
11-Mar 16:30 Cantatedienst in Thomaskerk  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
14-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Biddag voor Gewas en Arbeid m.m.v. Kerkkoor Biddagcollecte-De Hoop  Diaconie  Deurcollecte Kerkkoor 
18-Mar 09:30 mw. J.C. Scholte-de Jong Raamsdonksveer  KiA/diaconaat  Onderhoud Gasthuiskerk   
18-Mar 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkbeheer  Avonderedienst   
25-Mar 11:00 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerkcentrum  Orgel  Deurcollecte Diaconie
stichting Door 
25-Mar 18:30 ds. H. Schipper Moordrecht  Kerkcentrum  Avonderedienst   
01-Apr 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Palmzondag; gezinsdienst KerkinAktie-kinderen Uganda  Kerkbeheer   
01-Apr 18:30 ds. A. Slingerland Klundert  KerkinAktie-kinderen Uganda  Avonderedienst   
02-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Stille Week Kerkbeheer     
03-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Stille Week Kerkbeheer     
04-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Stille Week; m.m.v. Hervormd Kerkkoor Kerkbeheer     
05-Apr 19:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Witte Donderdag; viering Heilig Avondmaal Kerkbeheer   
avondmaalcollecte Ghana 
06-Apr 18:45 ds. P. de Graaf Zierikzee Goede Vrijdag Kerkbeheer     
08-Apr 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Eerste Paasdag; m.m.v. Hervormd Kerkkoor Kerk in Aktie/ Kinderen in de knel  Jeugdwerk  Deurcollecte Kerkkoor 
08-Apr 18:30 dhr. P. Riemens Arnemuiden  Kerk in Aktie/ Kinderen in de knel  Avonderedienst   
15-Apr 09:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Nederlands Bijbelgenootschap  Kerkbeheer   
15-Apr 18:30 ds. A.H. Groen Sliedrecht  Nederlands Bijbelgenootschap  Avonderedienst   
22-Apr 11:00 dr. G.H. Labooy Papendrecht  Diaconie - St. Godanaw Holland   Onderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Jeugdwerk 
22-Apr 18:30 ds. D. van Duijvenbode `s-Gravenzande  Diaconie - St. Godanaw Holland   Avonderedienst   
29-Apr 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkbeheer  Orgel   
29-Apr 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkbeheer  Avonderedienst   
06-May 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Bevestiging ambtsdrager Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
06-May 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
13-May 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Kerkcentrum  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
St Voorkom 
13-May 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Kerkcentrum  Avonderedienst   
17-May 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Hemelvaartsdag Algemeen Kerkenwerk  Kerkbeheer   
20-May 09:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  Evangelisatie (Vakantie Bijbel Club)  Orgel   
20-May 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk  Evangelisatie (Vakantie Bijbel Club)  Avonderedienst   
27-May 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee Eerste Pinksterdag; belijdenisdienst KiA/Zending  Onderhoud Gasthuiskerk   
27-May 18:30 ds. G.C. Buijs Zevenbergen  KiA/Zending  Avonderedienst   
03-Jun 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee viering Heilig Avondmaal KiA/Werelddiaconaat  Orgel 
avondmaal collecte: werelddiaconaat 
03-Jun 18:30 ds. P. de Graaf Zierikzee viering Heilig Avondmaal KiA/Werelddiaconaat  Avonderedienst   
10-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee  Gemeentewerk  Bloemenfonds   
10-Jun 18:30 ds. H. Schipper Moordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
17-Jun 11:00 ds. P. de Graaf Zierikzee  Algemeen kerkenwerk  Onderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Jeugdwerk 
17-Jun 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
24-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee kinderdienst Diaconie - CliniClowns  Kerkbeheer   
24-Jun 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Diaconie - CliniClowns  Avonderedienst   
01-Jul 11:00 ds. N. de Boo Zeist  Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
01-Jul 18:30 dhr. P. Riemens Arnemuiden  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
08-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  Pastoraat/eredienst  Onderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Diaconie
Stichting Siruz 
08-Jul 18:30 ds. J. Visser Antwerpen  Pastoraat/eredienst  Avonderedienst   
15-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  Diaconie:Kinderen in de knel  Kerkbeheer   
15-Jul 18:30 ds. P. de Graaf  Diaconie:Kinderen in de knel  Avonderedienst   
22-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  Jeugdwerk  Onderhoud Gasthuiskerk   
22-Jul 18:30 ds. C. Haasnoot Zevenhuizen  Kerkbeheer  Avonderedienst   
29-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
29-Jul 18:30 ds. P. de Graaf  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
05-Aug 09:30 ds. J. Smink Zierikzee  Pastoraat/eredienst  Orgel   
05-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist  Kerkbeheer  Avonderedienst   
12-Aug 11:00 ds. S. van den Oever Yerseke  Diaconie - Voedselbank SD  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
12-Aug 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam-IJsselmonde  Diaconie - Voedselbank SD  Avonderedienst   
19-Aug 09:30 ds. J.F. Tanghé Sliedrecht  Zending - Fam De Bel  Onderhoud Gasthuiskerk   
19-Aug 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam-Delfshaven  Zending - Fam De Bel  Avonderedienst   
26-Aug 11:00 kand, mw. G.J. Stougie Capelle ad Ijssel  Kerkcentrum  Onderhoud Gasthuiskerk   
26-Aug 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  Kerkcentrum  Avonderedienst   
02-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  Diaconie:Kinderen in de knel  Kerkbeheer 
avondmaalcollecte: Ghana 
02-Sep 18:30 ds. P. de Graaf  Diaconie:Kinderen in de knel  Avonderedienst   
09-Sep 09:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Kerkbeheer  Onderhoud Gasthuiskerk   
09-Sep 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Kerkbeheer  Avonderedienst   
16-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  Gemeentewerk  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
NCB 
16-Sep 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Kerkbeheer  Avonderedienst   
23-Sep 11:00 ds. P. de Graaf Startzondag Jeugdwerk (jongerenweekend)  Onderhoud Gasthuiskerk   
23-Sep 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
30-Sep 11:00 ds. P. de Graaf Heilige Doop Noodhulp Syrie  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
30-Sep 18:30 ds. P. de Graaf  Noodhulp Syrie  Avonderedienst   
07-Oct 11:00 ds. P. de Graaf Israëlzondag Kerk en Israël  Kerkbeheer   
07-Oct 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  Kerk en Israël  Avonderedienst   
14-Oct 09:30 ds. L. Wüllschleger Amersfoort (IZB-dienst)  KiA/werelddiaconaat  IZB   
14-Oct 18:30 ds. N. de Boo Zeist  KiA/werelddiaconaat  Avonderedienst  Deurcollecte Jeugdwerk 
21-Oct 09:30 mw. ds. C.M. Baggerman-van Popering Kattendijke  Kerkcentrum  Onderhoud Gasthuiskerk   
21-Oct 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  Kerkcentrum  Avonderedienst   
28-Oct 09:30 ds. P. de Graaf  Kerkbeheer  Pastoriefonds   
28-Oct 18:30 ds. P. de Graaf zangdienst Kerkbeheer  Avonderedienst  Deurcollecte Diaconie
Hospice 
04-Nov 11:00 ds. P. de Graaf m.m.v. koor Waisisi KiA/zending  Bloemenfonds   
04-Nov 18:30 ds. A. Spaans Colijnsplaat  KiA/zending  Avonderedienst   
07-Nov 19:30 ds. P. de Graaf Dankdag Oogstcollecte    Deurcollecte Kerkkoor 
11-Nov 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam-IJsselmonde  KiA/diaconaat  Kerkbeheer   
11-Nov 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  KiA/diaconaat  Avonderediensten   
18-Nov 11:00 ds. P. de Graaf viering Heilig Avondmaal Jeugdwerk  Verwarming 
avondmaalcollecte: werelddiaconaat 
18-Nov 18:30 ds. P. de Graaf viering Heilig Avondmaal Kerkbeheer  Avonderedienst   
25-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Eeuwigheidszondag Evangelisatiewerk  Onderhoud Gasthuiskerk  Deurcollecte Jeugdwerk 
25-Nov 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk  Kerkbeheer  Avonderedienst   
02-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 1e Adventszondag PKN/missionair werk  Kerkbeheer   
02-Dec 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen  PKN/missionair werk  Avonderedienst   
09-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 2e Adventszondag Pastoraat/eredienst  Kerkbeheer   
09-Dec 18:30 ds. G.C. Buijs Zevenbergen  Pastoraat/eredienst  Avonderedienst   
16-Dec 11:00 dr. A.W. van Wilgenburg Hoevelaken 3e Adventszondag Evangelisatiewerk  Onderhoud Gasthuiskerk   
16-Dec 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
23-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Adventszondag Kerkbeheer  Bloemenfonds   
23-Dec 18:30 Kerstviering kindernevendienst  Kerstviering kindernevendienst     
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk Kerstavond     
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 1e Kerstdag KiA/Kinderen in de Knel  Kerkbeheer   
30-Dec 09:30 mw. ds. C.A. van Eck Wolphaartsdijk  Noodopvang-SD  Verwarming   
30-Dec 18:30 ds. A. Slingerland Klundert  Noodopvang-SD  Avonderedienst   
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf Oudejaarsdag Eindejaarscollecte  Avonderedienst   
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf Nieuwjaarsdag Gemeentewerk  Kerkbeheer   
06-Jan 09:30 ds. P. de Graaf Bevestiging ambtsdragers Kerkbeheer  Onderhoud   
06-Jan 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Kerkbeheer  Avonderedienst   
13-Jan 09:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Diaconie  Verwarming   
13-Jan 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Kerkbeheer  Avonderedienst   
20-Jan 09:30 ds. P. de Graaf c.a. (in Willibrorduskerk) Eenheidszondag Oecumene   
20-Jan 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen  Kerkbeheer  Avonderedienst   
27-Jan 09:30 ds. N. de Boo Zeist  Jeugdwerk HGJB  Kerkbeheer   
27-Jan 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Kerkbeheer  Avonderedienst   
03-Feb 11:00 ds. P. de Graaf  KiA/Werelddiaconaat  Onderhoud   
03-Feb 18:30 ds. P. de Graaf  KiA/Werelddiaconaat  Avonderedienst   
10-Feb 09:30 ds. P. de Graaf 1e Lijdenszondag Jeugdwerk / kindernevendienst  Verwarming   
10-Feb 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam-IJsselmonde  Kerkbeheer  Avonderedienst   
17-Feb 11:00 ds. G.Th. Vollebregt Sassenheim 2e Lijdenszondag Kerkbeheer  Orgel   
17-Feb 18:30 projectdienst “Walk by Faith”  Kerkbeheer  Avonderedienst   
24-Feb 09:30 ds. P. de Graaf 3e Lijdenszondag Diaconie-Ghana  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
24-Feb 18:30 mw. ds. H.B. Graafland Veenendaal  Diaconie-Ghana  Avonderedienst   
03-Mar 11:00 ds. J.W. Scheurwater Oud-Vossemeer 4e Lijdenszondag Zending GZB (De Boo)  Kerkbeheer   
03-Mar 17:00 ds. M.E.G. de Zeeuw (in Thomaskerk)  Zending GZB (De Boo)  Avonderedienst   
10-Mar 09:30 ds. P. de Graaf 5e Lijdenszondag Kerk in Actie diaconaat  Onderhoud   
10-Mar 18:30 ds. L.W. Smelt Bodegraven  Kerk in Actie diaconaat  Avonderedienst   
13-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Biddag Biddagcollecte  Diaconie-Hospice  Deurcollecte Kerkkoor 
17-Mar 11:00 ds. G.J. van Beek Ridderkerk 6e Lijdenszondag Evangelisatiewerk  Pastoriefonds  Deurcollecte Diaconie 
17-Mar 18:30 ds. J.F. Tanghé Sliedrecht  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
24-Mar 09:30 ds. P. de Graaf Palmzondag Kerk in Actie  Kerkbeheer   
24-Mar 18:30 ds. W. Geuze ’s-Gravendeel  Kerk in Actie  Avonderedienst   
25-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week   
26-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week   
27-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week   
28-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Witte Donderdag Avondmaalscollecte-Ghana   
29-Mar 19:45 ds. P. de Graaf Goede Vrijdag   
31-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 1e Paasdag KiA/Kinderen in de knel  Jeugdwerk   
31-Mar 18:30 ds. J.H. Reijm Alblasserdam  KiA/Kinderen in de knel  Avonderedienst   
07-Apr 09:30 dr. T.T.J. Pleizier Dirksland  Kerkcentrum  Orgel   
07-Apr 18:30 ds. G. Sinke Haamstede  Kerkcentrum  Avonderedienst   
14-Apr 11:00 ds. P. de Graaf  Ned. Bijbelgenootschap  Kerkbeheer   
14-Apr 18:30 ds. P. de Graaf  Ned. Bijbelgenootschap  Avonderedienst   
21-Apr 09:30 ds. P. de Graaf  Diaconie-Emergis  Onderhoud  Deurcollecte Jeugdwerk 
21-Apr 18:30 ds. P. de Graaf   Zangdienst Diaconie-Emergis  Avonderedienst   
28-Apr 11:00 ds. A.G.L. van Nieuwpoort Amsterdam  Missionair werk PKN  Onderhoud   
28-Apr 18:30 dr. G.H. Labooy Papendrecht  Missionair werk PKN  Avonderedienst   
05-May 09:30 ds. P. de Graaf  Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
05-May 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
09-May 09:30 ds. P. de Graaf Hemelvaartsdag Algemeen Kerkenwerk  Kerkbeheer   
12-May 09:30 ds. D. van Duijvenbode Monster Moederdag Kerkcentrum  Onderhoud  Deurcollecte Diaconie 
12-May 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Kerkcentrum  Avonderedienst   
19-May 11:00 ds. P. de Graaf Pinksteren Zending  Bloemenfonds   
19-May 18:30 ds. S. Dierx Waarde  Zending  Avonderedienst   
26-May 11:00 ds. P. de Graaf  Evangelisatie (VBC)  Collecte HA: Ghana   
26-May 18:30 ds. P. de Graaf  Collecte HA: Ghana  Avonderedienst   
02-Jun 09:30 ds. P. de Graaf  KiA / Werelddiaconaat  Kerkbeheer   
02-Jun 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  KiA / Werelddiaconaat  Avonderedienst   
09-Jun 11:00 ds. N.M. Tramper Gouda  Gemeentewerk  Kerkbeheer   
09-Jun 18:30 mw. ds. B. Boersma Scharendijke  Kerkbeheer  Avonderedienst   
16-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Vaderdag Algemeen Kerkenwerk  Onderhoud  Deurcollecte Jeugdwerk 
16-Jun 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  Kerkbeheer  Avonderedienst   
23-Jun 11:00 ds. P. de Graaf 400 jaar gebruik Gasthuiskerk IZB  Bloemenfonds   
23-Jun 18:30 ds. P. de Graaf  IZB  Avonderedienst   
30-Jun 09:30 ds. W.G. Schaap Zierikzee  Diaconie - St. Kerk & Vluchteling  Kerkbeheer   
30-Jun 18:30 dr. A. de Reuver Serooskerke  Diaconie - St. Kerk & Vluchteling  Avonderedienst   
07-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  Algemeen kerkenwerk  Onderhoud  Deurcollecte Diaconie
Mercy Ships 
07-Jul 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Algemeen kerkenwerk  Avonderedienst   
14-Jul 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam-IJsselmonde  Kinderen in de knel  Kerkbeheer   
14-Jul 18:30 ds. C. Haasnoot Zevenhuizen  Kinderen in de knel  Avonderedienst   
21-Jul 11:00 ds. A.H. Groen Sliedrecht  Jeugdwerk  Onderhoud   
21-Jul 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  Kerkbeheer  Avonderedienst   
28-Jul 09:30 ds. N. de Boo Zeist  Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
28-Jul 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
04-Aug 11:00 ds. J. Smink Zierikzee  Alg. kerkenwerk  Orgel   
04-Aug 18:30 ds. C. Haasnoot Zevenhuizen  Kerkbeheer  Avonderedienst   
11-Aug 09:30 ds. P. de Graaf  Diaconie - Ark Mission  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
11-Aug 18:30 ds. S. Dierx Waarde  Diaconie - Ark Mission  Avonderedienst   
18-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  Zending (De Bel)  Onderhoud   
18-Aug 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Zending (De Bel)  Avonderedienst   
25-Aug 09:30 ds. P. de Graaf  KiA/Werelddiaconaat  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
Open Doors 
25-Aug 18:30 ds. P. de Graaf  KiA/Werelddiaconaat  Avonderedienst   
01-Sep 09:30 ds. W.M. van Laar Rotterdam-Delfshaven  Kinderen in de knel  Kerkbeheer   
01-Sep 18:30 mw. ds. E. Bouman Nieuw- en Sint-Joosland  Kinderen in de knel  Avonderedienst   
08-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Zierikzee Startzondag Kerkbeheer  Onderhoud   
08-Sep 18:30 ds. J. Wouters Haamstede  Kerkbeheer  Avonderedienst   
15-Sep 11:00 ds. P. de Graaf  Diaconie - Edukans  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
15-Sep 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Diaconie - Edukans  Avonderedienst   
22-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  Jeugdwerk (jongerenweekend)  Onderhoud   
22-Sep 18:30 ds. P. de Graaf  Kerkbeheer  Avonderedienst   
29-Sep 11:00 ds. J.H. Reijm Alblasserdam  Evangelisatiewerk  Kerkbeheer   
29-Sep 18:30 ds. D. van Duijvenbode ’s-Gravenzande  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
06-Oct 09:30 ds. P. de Graaf Israëlzondag Kerk en Israel  Bloemenfonds   
06-Oct 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen  Kerk en Israel  Avonderedienst   
13-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  KiA/Werelddiaconaat  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
13-Oct 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  KiA/Werelddiaconaat  Avonderedienst   
20-Oct 09:30 ds. P. de Graaf  Kerkcentrum  Onderhoud   
20-Oct 18:30 ds. P. de Graaf  Kerkcentrum  Avonderedienst   
27-Oct 11:00 ds. C. Baggerman Yerseke  Kerkbeheer  Pastoriefonds  Deurcollecte Diaconie 
27-Oct 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  Kerkbeheer  Avonderedienst   
03-Nov 09:30 ds. P. de Graaf  Zending  Kerkbeheer   
03-Nov 18:30 mw. J.C. Scholte-de Jong Raamsdonksveer  Zending  Avonderedienst   
06-Nov 19:30 ds. P. de Graaf Dankdag Oogstcollecte  Deurcollecte Kerkkoor 
10-Nov 11:00 ds. P. de Graaf  Jeugdwerk  Verwarming   
10-Nov 18:30 ds. P. de Graaf  Kerkbeheer  Avonderedienst   
17-Nov 09:30 ds. G. Sinke Haamstede  KiA/Diaconaat  Kerkbeheer   
17-Nov 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam-IJsselmonde  KiA/Diaconaat  Avonderedienst   
24-Nov 11:00 ds. P. de Graaf Eeuwigheidszondag Diaconie  Onderhoud   
24-Nov 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Diaconie  Avonderedienst   
01-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 1e Adventszondag Missionair werk PKN  Kerkbeheer   
01-Dec 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Missionair werk PKN  Avonderedienst   
08-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 2e Adventszondag Pastoraat en eredienst  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
08-Dec 18:30 ds. P. de Graaf  Pastoraat en eredienst  Avonderedienst   
15-Dec 09:30 ds. J. Smink Zierikzee 3e Adventszondag Evangelisatiewerk  Onderhoud   
15-Dec 18:30 ds. N. de Boo Zeist  Evangelisatiewerk  Avonderedienst   
22-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Adventszondag Kerkbeheer  Bloemenfonds   
22-Dec 18:30 Kerstviering kindernevendienst  Kerstviering   
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk Kerstavond   
25-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 1e Kerstdag Kia / Kinderen in de Knel  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
29-Dec 11:00 ds. P. de Graaf  Diaconie  Verwarming   
29-Dec 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  Diaconie  Avonderedienst   
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf Oudejaarsdag Eindejaarscollecte  Avonderedienst   
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf Nieuwjaarsdag      
05-Jan 09:30 ds. P. de Graaf Bevestiging ambtsdragers Diaconie I  Kerkbeheer 
05-Jan 16:30 ds. P. de Graaf Cantatedienst Diaconie  Avonderedienst   
12-Jan 11:00 kand. A. van der Stoel Amsterdam / Ooltgensplaat  Pastoriefonds I  Kerkbeheer   
12-Jan 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk  Kerkbeheer  Avonderedienst   
19-Jan 10:00 verschillende voorgangers (in Nieuwe kerk) Eenheidszondag Oecumene   
19-Jan 18:30 ds. G. Sinke Haamstede  Kerkbeheer  Avonderedienst   
26-Jan 11:00 ds. P. de Graaf Heilige Doop Jeugdwerk HGJB  Kerkbeheer   
26-Jan 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Kerkbeheer  Avonderedienst   
02-Feb 09:30 kand. B. Kriekaard Ede / 's-Gravenpolder  Kerk in Actie (werelddiaconaat)  Kerkbeheer   
02-Feb 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam/Kerkwerve  Kerk in Actie werelddiaconaat  Avonderedienst   
09-Feb 11:00 ds. P. de Graaf  Diaconie II: Ghana  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
09-Feb 18:30 ds. P. de Graaf  Diaconie: Ghana  Avonderedienst   
16-Feb 09:30 ds. D. Westerneng ‘s-Gravenpolder  Evangelisatie I  Kerkbeheer   
16-Feb 18:30 ds. S. Dierx Waarde  Evangelisatie  Avonderedienst   
23-Feb 09:30 ds. P. de Graaf Heilige Doop Jeugdwerk I  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
23-Feb 18:30 mw. ds. H.B. Graafland Veenendaal  Jeugdwerk  Avonderedienst   
02-Mar 09:30 ds. P. de Graaf 1e Lijdenszondag; Gezinsdienst Bloemenfonds I  Kerkbeheer   
02-Mar 18:30 ds. N. de Boo Zeist  Kerkbeheer  Avonderedienst   
09-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 2e Lijdenszondag Zending I GZB  Kerkbeheer   
09-Mar 18:30 ds. J.F. Tanghé Sliedrecht  Zending GZB  Avonderedienst   
12-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Biddag Biddagcollecte  Deurcollecte Kerkkoor 
16-Mar 09:30 ds. H. Schipper Dordrecht 3e Lijdenszondag Diaconie III  Kerkbeheer   
16-Mar 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Diaconie  Avonderedienst   
23-Mar 09:30 kand. E.C. Vreugdenhil-Mijnarends Delft 4e Lijdenszondag Kerk in Actie Diaconaat  Kerkbeheer   
23-Mar 18:30 ds. P. de Graaf Jeugddienst Kerk in Actie Diaconaat  Avonderedienst   
30-Mar 09:30 ds. P. de Graaf 5e Lijdenszondag; uitzending via Radio S-D Pastoriefonds II  Kerkbeheer   
30-Mar 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Kerkbeheer  Avonderedienst   
06-Apr 11:00 ds. G. van de Pol Rotterdam-Lombardijen 6e Lijdenszondag Evangelisatie II  Kerkbeheer   
06-Apr 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  Kerkbeheer  Avonderedienst   
13-Apr 09:30 ds. P. de Graaf Palmzondag / 50 jaar orgel Gasthuiskerk Kerk in Actie  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
13-Apr 18:30 ds. S. Dierx Waarde  Kerk in Actie  Avonderedienst   
14-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week      
15-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week      
16-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week      
17-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Witte Donderdag Kerk in Actie: werelddiaconaat   
18-Apr 18:45 ds. P. de Graaf Goede Vrijdag      
20-Apr 11:00 ds. P. de Graaf 1e Paasdag      
20-Apr 18:30 ds. C.D. van Alphen Numansdorp  Kinderen in de knel (diaconie)  Kerkbeheer   
27-Apr 09:30 ds. P. de Graaf  Kinderen in de knel (diaconie)  Avonderedienst   
27-Apr 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Diaconie IV  Kerkbeheer   
04-May 11:00 dr. A.J. Plaisier Amersfoort  Diaconie  Avonderedienst   
04-May 18:30 ds. J. Schaap Rotterdam-IJsselmonde  Missionair werk PKN  Kerkbeheer   
11-May 09:30 ds. L. Wüllschleger Amersfoort (IZB-dienst) Moederdag Missionair werk PKN  Avonderedienst   
11-May 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  IZB  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
18-May 11:00 ds. P. de Graaf  IZB  Avonderedienst   
18-May 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk  Pastoriefonds III  Kerkbeheer   
25-May 09:30 ds. P. de Graaf  Kerkbeheer  Avonderedienst   
25-May 18:30 ds. P. de Graaf (PKZ-dienst 17.00 uur)  Diaconie V  Kerkbeheer   
29-May 09:30 ds. P. de Graaf Hemelvaartsdag Diaconie  Avonderedienst   
01-Jun 11:00 ds. C.M. Baggerman-v Popering Kattendijke  Jeugdwerk II  Kerkbeheer   
01-Jun 18:30 mw. ds. E. Bouman Nieuw- en Sint Joosland  Evangelisatie III  Kerkbeheer   
08-Jun 11:00 ds. P. de Graaf Pinksteren Evangelisatie  Avonderedienst   
08-Jun 18:30 ds. A.H. Groen Sliedrecht  Zending II  Kerkbeheer   
15-Jun 11:00 ds. P. de Graaf Vaderdag Zending  Avonderedienst   
15-Jun 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerk in Actie: werelddiaconaat  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
22-Jun 09:30 ds. P. de Graaf  Kerk in Actie: werelddiaconaat  Avonderedienst   
22-Jun 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Bloemenfonds II  Kerkbeheer   
29-Jun 11:00 ds. P. de Graaf  Bloemenfonds  Avonderedienst   
29-Jun 18:30 ds. P. de Graaf  Diaconie: werelddiaconaat  Kerkbeheer   
06-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  Diaconie: werelddiaconaat  Avonderedienst   
06-Jul 18:30 ds. C. Haasnoot Noordwijkerhout  Ned. Bijbelgen.  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
13-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  Kerkbeheer  Avonderedienst   
13-Jul 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  Kinderen in de knel (diaconie)  Kerkbeheer   
20-Jul 09:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  Kinderen in de knel (diaconie)  Avonderedienst   
20-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal  Jeugdwerk III  Kerkbeheer   
27-Jul 11:00 ds. N. de Boo Zeist  Jeugdwerk  Avonderedienst   
27-Jul 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Evangelisatie IV  Kerkbeheer   
03-Aug 09:30 ds. S. van den Oever Yerseke  Evangelisatie  Avonderedienst   
03-Aug 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  Pastoriefonds IV  Kerkbeheer   
10-Aug 11:00 ds. C.L. de Rooij Rotterdam/Kerkwerve  Kerkbeheer  Avonderedienst   
10-Aug 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam  Diaconie VII  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
17-Aug 09:30 ds. P. de Graaf  Diaconie  Avonderedienst   
17-Aug 18:30 ds. G. Sinke Haamstede  Zending III (fam. De Bel)  Kerkbeheer   
24-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  Zending (fam. De Bel)  Avonderedienst   
24-Aug 18:30 ds. D. Westerneng s-Gravenpolder  Bloemenfonds III  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
31-Aug 09:30 ds. P. de Graaf  Kerkbeheer  Avonderedienst   
31-Aug 18:30 ds. P. de Graaf  Diaconie: Ghana  Kerkbeheer   
07-Sep 10:30 ds. N.W. van den Houten Zierikzee  Diaconie: Ghana  Avonderedienst   
07-Sep 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Kerk in Actie werelddiaconaat  Kerkbeheer   
14-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  Kerk in Actie werelddiaconaat  Avonderedienst   
14-Sep 18:30 dr. G.H. Labooy Papendrecht  Jeugdwerk PKN  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
21-Sep 11:00 ds. P. de Graaf Startzondag Jeugdwerk PKN  Avonderedienst   
21-Sep 18:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Evangelisatie V  Kerkbeheer   
28-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  Evangelisatie  Avonderedienst   
28-Sep 18:30 ds. P. de Graaf  Jeugdwerk IV (jongerenweekend)  Kerkbeheer   
05-Oct 11:00 ds. W.M. van Laar Rotterdam-Delfshaven Israëlzondag Jeugdwerk (jongerenweek.)  Avonderedienst   
05-Oct 18:30 mw. ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  Kerk en Israel  Kerkbeheer   
12-Oct 11:00 ds. P. de Graaf Doopdienst Kerk en Israel  Avonderedienst   
12-Oct 18:30 ds. N. de Boo Zeist  Kerk in Actie werelddiaconaat  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
19-Oct 09:30 ds. P. de Graaf  Kerk in Actie werelddiaconaat  Avonderedienst   
19-Oct 18:30 ds. P. de Graaf  Diaconie IX  Kerkbeheer   
26-Oct 09:30 mw. ds. E. Bouman Nieuw- en Sint-Joosland  Kerkbeheer  Avonderedienst   
26-Oct 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam/Kerkwerve  Pastoriefonds V  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
02-Nov 11:00 ds. P. de Graaf  Kerkbeheer  Avonderedienst   
02-Nov 18:30 ds. J.F. Tanghé Sliedrecht  Zending IV  Kerkbeheer   
05-Nov 19:30 ds. P. de Graaf Dankdag Zending  Avonderedienst   
09-Nov 09:30 ds. F. van Vliet Zaamslag  Oogstcollecte  Deurcollecte Kerkkoor 
09-Nov 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Evangelisatie VI  Kerkbeheer   
16-Nov 11:00 ds. P. de Graaf  Evangelisatie  Avonderedienst   
16-Nov 18:30 ds. P. de Graaf  Kerk in Actie diaconaat  Kerkbeheer   
23-Nov 11:00 ds. P. de Graaf Eeuwigheidszondag Kerk in Actie diaconaat  Avonderedienst   
23-Nov 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  Diaconie X  Kerkbeheer   
30-Nov 09:30 ds. P. de Graaf 1e Adventszondag Kerkbeheer  Avonderedienst   
30-Nov 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  Missionair werk PKN  Kerkbeheer   
07-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 2e Adventszondag Missionair werk PKN  Avonderedienst   
07-Dec 18:30 ds. P. de Graaf Jeugddienst Jeugdwerk V  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
14-Dec 11:00 ds. C. Haasnoot Noordwijkerhout 3e Adventszondag Kerkbeheer  Avonderedienst   
14-Dec 18:30 ds. D. Westerneng s-Gravenpolder  Evangelisatie VII  Kerkbeheer   
21-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Adventszondag Evangelisatie  Avonderedienst   
21-Dec 18:30 Kerstviering kindernevendienst  Bloemenfonds IV  Kerkbeheer   
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk Kerstavond Kerstviering   
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 1e Kerstdag Kinderen in de knel (Kerk in Actie)  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
28-Dec 09:30 dr. A. de Reuver Serooskerke  Pastoriefonds VI  Kerkbeheer   
28-Dec 18:30 ds. T.J. Smink Nieuwerkerk  Kerkbeheer  Avonderedienst   
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf Oudejaarsdag Eindejaarscoll.  Avonderedienst   
01-Jan 10:00 Nieuwjaarsontmoeting Nieuwjaarsdag      
04-Jan 11:00 ds. P. de Graaf Bevestiging ambtsdragers K: Bloemenfonds I  Kerkbeheer   
04-Jan 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  K: Bloemenfonds I  Avonderedienst   
11-Jan 09:30 ds. E.C. Vreugdenhil-Mijnarends Katwijk  K: Pastoriefonds  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
D: DC: Voedselb.SD 
11-Jan 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  K:Pastoriefonds  Avonderedienst   
18-Jan 10:00 ds. P. de Graaf c.a. (in Nieuwe Kerk) Eenheidszondag      
18-Jan 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
25-Jan 09:30 ds. P. de Graaf  HGJB: Jeugdwerk  Kerkbeheer   
25-Jan 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Kerkbeheer  Avonderedienst   
01-Feb 11:00 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Werelddiaconaat (Cambodja)  Kerkbeheer   
01-Feb 18:30 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Werelddiaconaat (Cambodja)     
08-Feb 09:30 mw. E. Gruteke-Vissia Hilversum  D: Hospice Kaaskenshuis  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
08-Feb 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam/Kerkwerve  D: Hospice Kaaskenshuis  Avonderedienst   
15-Feb 11:00 ds. P. de Graaf 1e Lijdenszondag K:Jeugdwerk  Kerkbeheer   
15-Feb 18:30 ds. J.F. Tanghé Sliedrecht  K:Jeugdwerk  Avonderedienst   
22-Feb 09:30 ds. J. Smink Zierikzee 2e Lijdenszondag K:Bloemenfonds  Kerkbeheer   
22-Feb 18:30 ds. P. de Graaf  K:Bloemenfonds  Avonderedienst   
01-Mar 11:00 mw. M. Riedijk Zierikzee 3e Lijdenszondag Z: Jeugddiaconaat  Kerkbeheer   
01-Mar 18:30 ds. H.C. Marchand Nieuwerkerk ad IJssel  KiA: Collecte Zending (Golfstaten)  Avonderedienst   
08-Mar 09:30 ds. P. de Graaf 4e Lijdenszondag D: De Herberg  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
08-Mar 18:30 dr. T.T.J. Pleizier Dirksland  D: De Herberg  Avonderedienst   
11-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Biddag Biddagcollecte    Deurcollecte Kerkkoor 
15-Mar 11:00 ds. J.H. Reijm Alblasserdam 5e Lijdenszondag K: Jeugdwerk  Kerkbeheer   
15-Mar 18:30 ds. D.M. van de Linde Hillegersberg  K: Jeugdwerk  Avonderedienst   
22-Mar 09:30 ds. P. de Graaf 6e Lijdenszondag KiA: Collecte Zending (Golfstaten)  Kerkbeheer   
22-Mar 18:30 ds. P. de Graaf  Z: Zendingsproject jeugdig lid  Avonderedienst   
29-Mar 09:30 ds. P. de Graaf Palmzondag D: Door  Kerkbeheer   
29-Mar 18:30 mw. ds. E. Bouman Nieuw- en Sint-Joosland  D: Door  Avonderedienst   
30-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week      
31-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week      
01-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week      
02-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Witte Donderdag BD: Avondmaalscollecte  Avonderedienst   
03-Apr 19:45 ds. P. de Graaf Goede Vrijdag      
05-Apr 11:00 ds. P. de Graaf 1e Paasdag E: Missionaire Gemeente  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
St. opkikker 
05-Apr 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  E: Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
12-Apr 09:30 ds. D. Hoolwerf Stellendam  Z: IZB  Kerkbeheer   
12-Apr 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  Z: IZB  Avonderedienst   
19-Apr 09:30 ds. P. de Graaf  PKN: Missionair werk & Kerkgroei  Kerkbeheer   
19-Apr 17:00 ds. M.E.G. de Zeeuw (in Thomaskerk)       
26-Apr 11:00 ds. P. de Graaf  K: Restauratie Gasthuiskerk  Kerkbeheer   
26-Apr 18:30 ds. P. de Graaf  K: Restauratie Gasthuiskerk  Avonderedienst   
03-May 09:30 ds. P. de Graaf  K: Jeugdwerk  Kerkbeheer   
03-May 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  K: Jeugdwerk  Avonderedienst   
10-May 11:00 ds. P. de Graaf Moederdag K: Pastoriefonds  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
10-May 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  K: Pastoriefonds  Avonderedienst   
14-May 09:30 ds. P. de Graaf Hemelvaartsdag E: Missionaire Gemeente  Kerkbeheer   
17-May 09:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  K:Jeugdwerk  Kerkbeheer   
17-May 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  K:Jeugdwerk  Avonderedienst   
24-May 11:00 ds. P. de Graaf 1e Pinksterdag Z: Fam. De Bel  Kerkbeheer   
24-May 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Z: Fam. De Bel  Avonderedienst   
31-May 09:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  D: Vrienden van de Hoop  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
31-May 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  D: Vrienden van de Hoop  Avonderedienst   
07-Jun 11:00 mw. M. Riedijk Zierikzee  K: Pastoriefonds  Kerkbeheer   
07-Jun 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  K: Pastoriefonds  Avonderedienst   
14-Jun 09:30 ds. S.N.D. Francke Middelburg       
14-Jun 18:30 ds. G.D. Kamphuis Goes  K: Restauratie Gasthuiskerk  Avonderedienst  Deurcollecte Diaconie
D: DC: St. voorkom 
21-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Vaderdag K:Bloemenfonds  Kerkbeheer   
21-Jun 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal  K:Bloemenfonds  Avonderedienst   
28-Jun 11:00 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Werelddiaconaat  Kerkbeheer   
28-Jun 18:30 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Werelddiaconaat  Avonderedienst   
05-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  E: Missionaire Gemeente  Kerkbeheer   
05-Jul 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  E: Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
12-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  Z: Jeugddiaconaat  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
12-Jul 18:30 ds. J.C. Scholte – de Jong Middelburg  D: Steunfonds bijzondere vakanties  Avonderedienst   
19-Jul 11:00 ds. G. de Lang Zaamslag  Ned. Bijbelgenootschap  Kerkbeheer   
19-Jul 18:30 ds. D. Westerneng ’s-Gravenpolder  Ned. Bijbelgenootschap  Avonderedienst   
26-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  D: Simavi  Kerkbeheer   
26-Jul 18:30 ds. P. de Graaf  D: Simavi  Avonderedienst   
02-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  D: Mercy Ships Holland  Kerkbeheer   
02-Aug 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  D: Mercy Ships Holland  Avonderedienst   
09-Aug 09:30 ds. P. de Graaf  K: Pastoriefonds  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
Open doors 
09-Aug 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  K: Pastoriefonds  Avonderedienst   
16-Aug 11:00 ds. T.W. van Bennekom Goes  K: Jeugdwerk  Kerkbeheer   
16-Aug 18:30 ds. C.M. van Loon Rotterdam-Centrum  K: Jeugdwerk  Avonderedienst   
23-Aug 09:30 ds. J. Henzen Wateringen  E: Missionaire Gemeente  Kerkbeheer   
23-Aug 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam  E: Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
30-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Zending (Nigeria)  Kerkbeheer   
30-Aug 18:30 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Zending (Nigeria)  Avonderedienst   
06-Sep 09:30 ds. G. van de Pol Rotterdam  E: Missionaire Gemeente V  Kerkbeheer   
06-Sep 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  E: Missionaire Gemeente V  Avonderedienst   
13-Sep 11:00 ds. P. de Graaf  D: Tear  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
13-Sep 18:30 ds. T.W. van Bennekom Goes  D: Tear  Avonderedienst   
20-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  PKN: Missionair werk & Kerkgroei  Kerkbeheer   
20-Sep 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Kerkbeheer  Avonderedienst   
27-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Startzondag Z: (KiA) Kinderen in de knel  Kerkbeheer   
27-Sep 18:30 ds. P. de Graaf Zangdienst Z: (KiA) Kinderen in de knel  Avonderedienst   
04-Oct 09:30 ds. P. de Graaf Israëlzondag PKN: Kerk en Israel  Kerkbeheer   
04-Oct 18:30 ds. N.W. van den Houten Dordrecht  Kerkbeheer  Avonderedienst   
11-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  K: Pastoriefonds  Kerkbeheer   
11-Oct 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam/Kerkwerve  K: Pastoriefonds  Avonderedienst   
18-Oct 09:30 ds. D. Westerneng ‘s-Gravenpolder  KiA: Collecte Werelddiaconaat (Bolivia)  Kerkbeheer   
18-Oct 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam  KiA: Collecte Werelddiaconaat (Bolivia)  Avonderedienst   
25-Oct 11:00 ds. A.F. Troost Ermelo  K: Restauratie Gasthuiskerk  Kerkbeheer   
25-Oct 18:30 ds. J.H. Reijm Alblasserdam  K: Restauratie Gasthuiskerk  Avonderedienst   
01-Nov 09:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  KiA: Collecte Zending (Thailand)  Kerkbeheer   
01-Nov 18:30 ds. D. Hoolwerf Stellendam  KiA: Collecte Zending (Thailand)  Avonderedienst   
04-Nov 19:30 ds. P. de Graaf Dankdag Oogstcollecte    Deurcollecte Kerkkoor 
08-Nov 09:30 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Diaconaat (Nederland)  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
08-Nov 18:30 ds. P. de Graaf  KiA: Collecte Diaconaat (Nederland)  Avonderedienst   
15-Nov 09:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  D: Woord & daad  Kerkbeheer   
15-Nov 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  D: Woord & daad  Avonderedienst   
22-Nov 11:00 ds. P. de Graaf Eeuwigheidszondag D: Zendingsproject Diac. werk.verb.  Kerkbeheer   
22-Nov 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  D: Zendingsproject Diac. werk.verb.  Avonderedienst   
29-Nov 09:30 ds. P. de Graaf 1e Adventszondag E: Missionaire Gemeente  Kerkbeheer   
29-Nov 18:30 ds. P. de Graaf  Z: Jeugddiaconaat  Avonderedienst   
06-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 2e Adventszondag K: Bloemenfonds  Kerkbeheer   
06-Dec 18:30 mw. M. Riedijk Zierikzee       
13-Dec 09:30 ds. J. Smink Zierikzee 3e Adventszondag K: Pastoriefonds  Kerkbeheer   
13-Dec 18:30 ds. T.J. Smink Wierden  K: Pastoriefonds  Avonderedienst   
20-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Adventszondag K: Restauratie Gasthuiskerk  Kerkbeheer   
20-Dec 18:30 Kerstviering kindernevendienst  Z: Jeugddiaconaat     
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk Kerstavond      
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 1e Kerstdag KiA: Collecte Kinderen in de knel (India)  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
27-Dec 11:00 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  E: Missionaire Gemeente  Kerkbeheer   
27-Dec 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  E: Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf Oudejaarsdag BD: Eindejaarcollecte     
01-Jan 10:00 Nieuwjaarsontmoeting Nieuwjaarsontmoeting      
03-Jan 09:30 ds. J. Smink Zierikzee  Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
03-Jan 18:30 mw. ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
10-Jan 11:00 ds. P. de Graaf Bevestiging ambtsdragers Missionaire Gemeente  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
Voedselbank Schouwen-Duiveland 
10-Jan 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
17-Jan 10:00 ds. P. de Graaf c.a. Eenheidszondag (Nieuwe Kerk)      
17-Jan 18:30 mw. ds. A.J.C. van Baardewijk Oost-Souburg  Voorjaarszendingsweek  Avonderedienst   
24-Jan 11:00 ds. P. de Graaf  St. Door  Kerkbeheer   
24-Jan 18:30 ds. P. de Graaf Zangdienst St. Door  Avonderedienst   
29-Jan 09:30 ds. P. de Graaf       
31-Jan 09:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  Pastoriefonds  Kerkbeheer   
31-Jan 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Pastoriefonds  Avonderedienst   
07-Feb 11:00 ds. P. de Graaf 1e Lijdenszondag PDC De Herberg  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
07-Feb 18:30 mw. ds. J.C. Scholte - de Jong Middelburg  PDC De Herberg  Avonderedienst   
14-Feb 09:30 ds. P. de Graaf 2e Lijdenszondag / Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Kerkbeheer   
14-Feb 18:30 ds. P. de Graaf Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Avonderedienst   
21-Feb 11:00 ds. P. de Graaf 3e Lijdenszondag Jeugdwerk  Kerkbeheer   
21-Feb 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam  Jeugdwerk  Avonderedienst   
28-Feb 09:30 ds. A.H. Groen Rijsoord 4e Lijdenszondag Zendingswerk Fam. de Bel  Kerkbeheer   
28-Feb 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Zendingswerk Fam. de Bel  Avonderedienst   
06-Mar 11:00 ds. ds. P. de Graaf 5e Lijdenszondag Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
06-Mar 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
09-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Biddag Biddagcollecte    Deurcollecte Kerkkoor 
13-Mar 09:30 mw. M. Riedijk Zierikzee 6e Lijdenszondag Missionaire Gemeente  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
St. Opkikker 
13-Mar 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
20-Mar 11:00 ds. P. de Graaf  Nederlandsbijbelgenootschap  Kerkbeheer   
20-Mar 18:30 ds. P. de Graaf Jeugddienst Jeugddiaconaat  Avonderedienst   
21-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week Geen collecte     
22-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week Geen collecte     
23-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Stille Week Geen collecte     
24-Mar 19:30 ds. P. de Graaf Witte Donderdag / Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat algemeen     
25-Mar 18:45 ds. P. de Graaf Goede Vrijdag Geen collecte     
27-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 1e Paasdag Mercy Ships Nederland  Kerkbeheer  Deurcollecte Kerkkoor 
27-Mar 18:30 proponent M.H. Bil Zwijndrecht  Mercy Ships Nederland  Avonderedienst   
03-Apr 09:30 ds. P. de Graaf  Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
03-Apr 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
10-Apr 09:30 ds. D. Hoolwerf Stellendam  Simavi  Kerkbeheer   
10-Apr 18:30 ds. B. Kooistra Yerseke  Simavi  Avonderedienst   
17-Apr 11:00 ds. G. van Meijeren Utrecht  Jeugdwerk  Kerkbeheer   
17-Apr 17:00 ds. M.E.G. de Zeeuw (Thomaskerk) - PKZ dienst Thomaskerk Jeugdwerk  Avonderedienst   
24-Apr 09:30 ds. P. de Graaf       
24-Apr 18:30 mw. ds. A.J.C. van Baardewijk Oost-Souburg       
01-May 11:00 ds. P. de Graaf  Pastoriefonds  Kerkbeheer   
01-May 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Pastoriefonds  Avonderedienst   
05-May 09:30 ds. P. de Graaf  Missionairwerk & Kerkgroei  Kerkbeheer   
08-May 09:30 ds. P. Barmentlo Dordrecht Moederdag Kinderen in de knel  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
08-May 18:30 ds. A. van der Ploeg Zierikzee  Kinderen in de knel  Avonderedienst   
15-May 11:00 ds. P. de Graaf 1e Pinksterdag Pastoriefonds  Kerkbeheer   
15-May 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  Pastoriefonds  Avonderedienst   
22-May 09:30 ds. P. de Graaf Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Kerkbeheer   
22-May 18:30 ds. P. de Graaf Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Avonderedienst   
29-May 11:00 dsa. T.J. Smink Wierden  Jeugdwerk  Kerkbeheer   
29-May 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  Jeugdwerk  Avonderedienst   
05-Jun 09:30 mw. M. Riedijk Zierikzee  Zendingscollecte  Kerkbeheer   
05-Jun 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  Zendingscollecte  Avonderedienst   
12-Jun 11:00 ds. J. Smink Zierikzee  Missionaire Gemeente  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
St. Voorkom 
12-Jun 18:30 mw. ds. J.J. de Lange Kamperland  Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
19-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Vaderdag Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
19-Jun 18:30 ds. A. Hamstra Zuidland  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
26-Jun 11:00 ds. P. de Graaf  Diaconie algemeen  Kerkbeheer   
26-Jun 18:30 ds. J.W. Sparreboom Sliedrecht  Diaconie algemeen  Avonderedienst   
03-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  Pastoriefonds  Kerkbeheer   
03-Jul 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  Pastoriefonds  Avonderedienst   
10-Jul 11:00 ds. C. Bijman Arnemuiden  St. Tear  Kerkbeheer   
10-Jul 18:30 ds. N. de Boo Zeist  St. Tear  Avonderedienst   
17-Jul 09:30 ds. P. de Graaf Afscheid Kindernevendienst Jeugddiaconaat  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
17-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal  Kerkbeheer  Avonderedienst   
24-Jul 11:00 ds. P. de Graaf  Werelddiaconaat  Kerkbeheer   
24-Jul 18:30 ds. G. van de Pol Rotterdam  Werelddiaconaat  Avonderedienst   
31-Jul 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
31-Jul 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
07-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  Jeugdwerk  Kerkbeheer   
07-Aug 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Jeugdwerk  Avonderedienst   
14-Aug 09:30 ds. P. de Graaf  Missionaire Gemeente  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
Open Doors 
14-Aug 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal  Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
21-Aug 11:00 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
21-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
28-Aug 09:30 ds. P. de Graaf Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat algemeen  Kerkbeheer   
28-Aug 18:30 ds. P. de Graaf Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat algemeen  Avonderedienst   
04-Sep 11:00 ds. P. de Graaf  Pastoriefonds  Kerkbeheer   
04-Sep 18:30 ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartendijk  Pastoriefonds  Avonderedienst   
11-Sep 09:30 ds. P. de Graaf  Steunfonds bijzondere vakanties  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
11-Sep 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  Steunfonds bijzondere vakanties  Avonderedienst   
18-Sep 11:00 ds. P. de Graaf Startzondag Jeugdwerk  Kerkbeheer   
18-Sep 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  Jeugdwerk  Avonderedienst   
25-Sep 09:30 mw. ds. C.M. Baggerman - van Popering Kattendijke  IZB  Kerkbeheer   
25-Sep 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  IZB  Avonderedienst   
02-Oct 11:00 ds. G. van de Pol Rotterdam Israelzondag Kerk en Israël  Kerkbeheer   
02-Oct 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  Kerkbeheer  Avonderedienst   
09-Oct 09:30 ds. P de Graaf  Missionaire Gemeente  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie
St. Ondergrondsekerk 
09-Oct 15:30 ds. de Graaf - HA Borrendamme       
09-Oct 18:30 ds. P. de Graaf Zangdienst Missionaire Gemeente  Avonderedienst   
16-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  Najaarszendingsweek  Kerkbeheer   
16-Oct 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  Najaarszendingsweek  Avonderedienst   
23-Oct 09:30 proponent M.H. Bil Zwijndrecht  De Hoop  Kerkbeheer   
23-Oct 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  De Hoop  Avonderedienst   
30-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
30-Oct 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
02-Nov 19:30 ds. P. de Graaf - Dankdag Dankdag Oogstcollecte    Deurcollecte Kerkkoor 
06-Nov 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  Pastoriefonds  Kerkbeheer   
06-Nov 15:30 ds. J. van Langevelde - HA De Wieken Zierikzee Viering Heilig Avondmaal "De Wieken"      
06-Nov 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Pastoriefonds  Avonderedienst   
13-Nov 11:00 ds. P. de Graaf - viering HA Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
13-Nov 18:30 ds. P. de Graaf - viering HA Viering Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Avonderedienst   
20-Nov 11:00 ds. P. de Graaf Eeuwigheidszondag Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
20-Nov 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
27-Nov 11:00 ds. P. de Graaf 1e Adventszondag Jeugdwerk  Kerkbeheer   
27-Nov 18:30 ds. P. de Graaf - Jeugddienst Jeugddienst Jeugddiaconaat  Avonderedienst   
04-Dec 09:30 proponent mw. G. Zomer Nieuwerkerk a.d. IJssel 2e Adventszondag Woord&Daad  Kerkbeheer   
04-Dec 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  Woord&Daad  Avonderedienst   
11-Dec 11:00 ds. J.W. Sparreboom Sliedrecht 3e Adventszondag Diaconie algemeen  Kerkbeheer  Deurcollecte Jeugdwerk 
11-Dec 16:30 ds. P. de Graaf - cantatedienst   Cantatedienst Diaconie algemeen  Avonderedienst   
18-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Adventszondag Missionairwerk & Kerkgroei  Kerkbeheer   
18-Dec 18:30 Kerstviering KND Kerstviering Kindernevendienst Missionairwerk & Kerkgroei  Jeugddiaconaat   
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk Volkskerstzang Nieuwe Kerk      
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 1e Kerstdag Kerstcollecte Kinderen in de knel  Kerkbeheer   
25-Dec 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Kerstcollecte Kinderen in de knel  Avonderedienst   
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf Oudejaarsdag Eindejaarscollecte     
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf Nieuwjaarsdag Fam. de Bel Thailand  Kerkbeheer   
01-Jan 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  Fam. de Bel Thailand  Avonderedienst   
08-Jan 11:00 ds. P. de Graaf - bevestiging ambtsdragers Bevestiging ambtsdragers Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
08-Jan 18:30 ds. T.J. Smink Wierden  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
15-Jan 09:30 ds. van der Ploeg Zierikzee  Jeugdwerk  Kerkbeheer   
15-Jan 18:30 ds. J.F. Tanghé Maassluis  Jeugdwerk  Avonderedienst   
22-Jan 10:00 ds. P. de Graaf - Nieuwe Kerk Eenheidszondag      
22-Jan 18:30 ds. P. de Graaf Zangdienst Nederlands Bijbel Genootschap  Avonderedienst   
29-Jan 09:30 ds. P. de Graaf  Missionairwerk & Kerkgroei  Kerkbeheer   
29-Jan 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  Missionairwerk & Kerkgroei  Avonderedienst   
05-Feb 11:00 ds. P. de Graaf  Fam. vd Pol - Malawi  Kerkbeheer   
05-Feb 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  Fam. vd Pol - Malawi  Avonderedienst   
12-Feb 09:30 ds. N. de Boo Zeist  Pastoriefonds  Kerkbeheer   
12-Feb 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  Pastoriefonds  Avonderedienst   
19-Feb 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Kerkbeheer   
19-Feb 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal Werelddiaconaat / CZWO-project Pakistan  Avonderedienst   
26-Feb 09:30 ds. P. de Graaf 1e Lijdenszondag Missionaire Gemeente  Kerkbeheer   
26-Feb 18:30 ds. G. Sinke Haamstede  Missionaire Gemeente  Avonderedienst  Deurcollecte Jeugdwerk 
05-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 2e Lijdenszondag 40 dagentijdcollecte Kerk in Actie  Kerkbeheer   
05-Mar 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  40 dagentijdcollecte Kerk in Actie  Avonderedienst   
08-Mar 19:30 ds. P. de Graaf - Biddag Biddag Biddagcollecte     
12-Mar 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam 3e Lijdenszondag Voorjaarszendingsweek  Kerkbeheer   
12-Mar 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  Voorjaarszendingsweek  Avonderedienst   
19-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 4e Lijdenszondag Onderhoud gebouwen  Kerkbeheer   
19-Mar 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  Onderhoud gebouwen  Avonderedienst   
26-Mar 09:30 ds. P. de Graaf 5e Lijdenszondag HGJB  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
26-Mar 18:30 ds. P. de Graaf - Jeugddienst  Jeugddiaconaat  Avonderedienst   
02-Apr 11:00 ds. D. Hoolwerf 6e Lijdenszondag      
02-Apr 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord       
09-Apr 09:30 ds. P. de Graaf - Palmzondag       
09-Apr 18:30 ds. J.F. Tanghé Maassluis       
10-Apr 19:30 ds. P. de Graaf       
11-Apr 19:30 ds. P. de Graaf       
12-Apr 19:30 ds. P. de Graaf       
13-Apr 15:30 Ds. P. de Graaf - HA zorgcentrum Borrendamme       
13-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal      
14-Apr 15:30 Ds. P. de Graaf - HA zorgcentrum De Wieken       
14-Apr 19:45 ds. P. de Graaf - Goede Vrijdag       
16-Apr 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Paasdag       
16-Apr 18:30 ds. J. Smink Zierikzee       
23-Apr 09:30 ds. W.G. Schaap Zierikzee       
23-Apr 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster       
30-Apr 11:00 ds. P. de Graaf       
30-Apr 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder       
07-May 09:30 ds. A. Hamstra Zuidland       
07-May 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk       
14-May 11:00 ds. H. Schipper Dordrecht Moederdag      
14-May 18:30 ds. J.H. Becker Terneuzen       
21-May 09:30 ds. P. de Graaf  Jeugdwerk  Kerkbeheer   
21-May 17:00 ds. F.J.T. Schipper - Thomaskerk Zierikzee PKZ dienst mmv Bijbelgespreksgroep Schouwenoord      
25-May 10:00 ds. P. de Graaf - Hemelvaartsdag   PDC De Herberg  Kerkbeheer   
28-May 11:00 ds. B.H. Weegink Katwijk aan Zee   Onderhoud Gebouwen  Kerkbeheer  Deurcollecte Diaconie 
28-May 18:30 ds. D.M. van de Linde Hillegersberg   Onderhoud Gebouwen  Avonderedienst   
04-Jun 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Pinksterdag       
04-Jun 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord       
11-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal      
11-Jun 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal      
18-Jun 09:30 prop. A. van der Stoel Amsterdam Vaderdag      
18-Jun 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis       
25-Jun 11:00 ds. P. de Graaf       
25-Jun 18:30 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland/Kerkwerve       
02-Jul 09:30 ds. P. de Graaf       
02-Jul 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster       
09-Jul 11:00 ds. P. de Graaf - afscheid KND       
09-Jul 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder       
16-Jul 09:30 ds. P. de Graaf       
16-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal       
23-Jul 11:00 mw. ds. M. Riedijk Zierikzee       
23-Jul 18:30 ds. P. de Graaf       
30-Jul 09:30 ds. P. de Graaf       
30-Jul 18:30 ds. J. Smink Zierikzee       
06-Aug 11:00 ds. P. de Graaf       
06-Aug 18:30       
13-Aug 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam       
13-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist       
20-Aug 11:00 ds. C. Bijman Arnemuiden       
20-Aug 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam       
27-Aug 09:30 ds. A.H. Groen Rijsoord       
27-Aug 18:30 ds. T.J. Tanghé Maassluis       
03-Sep 11:00 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis       
03-Sep 18:30 ds. J. Smink Zierikzee       
10-Sep 09:30 ds. P. Graaf       
10-Sep 18:30 D. Hoogerwerf Stellendam       
17-Sep 11:00 ds. P. de Graaf - Startzondag       
17-Sep 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen       
24-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal      
24-Sep 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal      
01-Oct 11:00 mw. ds. M. Riedijk - Israëlzondag       
01-Oct 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke       
08-Oct 09:30 ds. G. Sinke Haamstede       
08-Oct 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht       
15-Oct 11:00 ds. P. de Graaf       
15-Oct 18:30 mw. ds. J.W. Meeuwsen Sint-Maartensdijk       
22-Oct 09:30 ds. J. Smink Zierikzee       
22-Oct 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder       
29-Oct 11:00 ds. P. de Graaf       
29-Oct 18:30 ds. P. de Graaf       
01-Nov 19:30 ds. P. de Graaf - Dankdag       
05-Nov 09:30 ds. P. de Graaf       
05-Nov 18:30 mw. ds. C.M. Baggerman - v Popering Kattendijke       
12-Nov 11:00 ds. D. van Duijvenbode Monster       
12-Nov 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam       
19-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal      
19-Nov 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal      
26-Nov 11:00 ds. P. de Graaf - Eeuwigheidszondag       
26-Nov 18:30 ds. A. Hamstra Zuidland       
03-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 1e Advenstzondag      
03-Dec 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden       
10-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 2e Advenstzondag      
10-Dec 18:30 ds. P. de Graaf       
17-Dec 09:30 ds. N.W. van den Houten Ede 3e Advenstzondag      
17-Dec 18:30 Kerstviering Kindernevendienst       
24-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Advenstzondag      
24-Dec 19:30 Volkskerstzang - Nieuwe Kerk       
31-Dec 09:30 ds. N. de Boo Zeist       
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf