Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon alleen actuele    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
01-Jan 10:00 ds. P. de Graaf Nieuwjaarsdag 
01-Jan 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
08-Jan 11:00 ds. P. de Graaf - bevestiging ambtsdragers Bevestiging ambtsdragers 
08-Jan 18:30 ds. T.J. Smink Wierden  
15-Jan 09:30 ds. van der Ploeg Zierikzee  
15-Jan 18:30 ds. J.F. Tanghé Maassluis  
22-Jan 10:00 ds. P. de Graaf - Nieuwe Kerk Eenheidszondag 
22-Jan 18:30 ds. P. de Graaf Zangdienst 
29-Jan 09:30 ds. P. de Graaf  
29-Jan 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
05-Feb 11:00 ds. P. de Graaf  
05-Feb 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
12-Feb 09:30 ds. N. de Boo Zeist  
12-Feb 18:30 ds. F. den Oudsten Bruinisse  
19-Feb 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
19-Feb 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
26-Feb 09:30 ds. P. de Graaf 1e Lijdenszondag 
26-Feb 18:30 ds. G. Sinke Haamstede  
05-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 2e Lijdenszondag 
05-Mar 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  
08-Mar 19:30 ds. P. de Graaf - Biddag Biddag 
12-Mar 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam 3e Lijdenszondag 
12-Mar 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
19-Mar 11:00 ds. P. de Graaf 4e Lijdenszondag 
19-Mar 18:30 ds. C. Baggerman Yerseke  
26-Mar 09:30 ds. P. de Graaf 5e Lijdenszondag 
26-Mar 18:30 ds. P. de Graaf - Jeugddienst  
02-Apr 11:00 ds. D. Hoolwerf 6e Lijdenszondag 
02-Apr 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
09-Apr 09:30 ds. P. de Graaf - Palmzondag  
09-Apr 18:30 ds. J.F. Tanghé Maassluis  
10-Apr 19:30 ds. P. de Graaf  
11-Apr 19:30 ds. P. de Graaf  
12-Apr 19:30 ds. P. de Graaf  
13-Apr 15:30 Ds. P. de Graaf - HA zorgcentrum Borrendamme  
13-Apr 19:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
14-Apr 15:30 Ds. P. de Graaf - HA zorgcentrum De Wieken  
14-Apr 19:45 ds. P. de Graaf - Goede Vrijdag  
16-Apr 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Paasdag  
16-Apr 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
23-Apr 09:30 ds. W.G. Schaap Zierikzee  
23-Apr 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  
30-Apr 11:00 ds. P. de Graaf  
30-Apr 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
07-May 09:30 ds. A. Hamstra Zuidland  
07-May 18:30 ds. G.J. van Beek Ridderkerk  
14-May 11:00 ds. H. Schipper Dordrecht Moederdag 
14-May 18:30 ds. J.H. Becker Terneuzen  
21-May 09:30 ds. P. de Graaf  
21-May 17:00 ds. F.J.T. Schipper - Thomaskerk Zierikzee PKZ dienst mmv Bijbelgespreksgroep Schouwenoord 
25-May 10:00 ds. P. de Graaf - Hemelvaartsdag  
28-May 11:00 ds. B.H. Weegink Katwijk aan Zee  
28-May 18:30 ds. D.M. van de Linde Hillegersberg  
04-Jun 11:00 ds. P. de Graaf - 1e Pinksterdag  
04-Jun 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
11-Jun 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
11-Jun 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
18-Jun 09:30 prop. A. van der Stoel Amsterdam Vaderdag 
18-Jun 18:30 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
25-Jun 11:00 ds. P. de Graaf  
25-Jun 18:30 ds. H.G.W. Groot Karsijn Oosterland/Kerkwerve  
02-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
02-Jul 18:30 ds. D. van Duijvenbode Monster  
09-Jul 11:00 ds. P. de Graaf - afscheid KND  
09-Jul 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
16-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
16-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Nijverdal  
23-Jul 11:00 mw. ds. M. Riedijk Zierikzee  
23-Jul 18:30 ds. P. de Graaf  
30-Jul 09:30 ds. P. de Graaf  
30-Jul 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
06-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  
06-Aug 18:30 mw. ds. J.C. Scholte - de Jong Middelburg  
13-Aug 09:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
13-Aug 18:30 ds. N. de Boo Zeist  
20-Aug 11:00 ds. P. de Graaf  
20-Aug 18:30 mw. ds. M. Riedijk Nieuwerkerk-Zonnemaire  
27-Aug 09:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
27-Aug 18:30 ds. T.J. Tanghé Maassluis  
03-Sep 11:00 ds. M.J. Middelkoop Middelharnis  
03-Sep 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
10-Sep 09:30 ds. P. Graaf  
10-Sep 18:30 D. Hoogerwerf Stellendam  
17-Sep 11:00 ds. P. de Graaf - Startzondag  
17-Sep 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
24-Sep 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
24-Sep 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
01-Oct 11:00 mw. ds. M. Riedijk - Israëlzondag Nieuwerkerk-Zonnemaire  
01-Oct 18:30 mw. ds. B.M. van Ginhoven Ouwerkerk  
08-Oct 09:30 ds. G. Sinke Haamstede  
08-Oct 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  
15-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
15-Oct 18:30 mw. ds. J.W. Meeuwsen Sint-Maartensdijk  
22-Oct 09:30 ds. J. Smink Zierikzee  
22-Oct 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
29-Oct 11:00 ds. P. de Graaf  
29-Oct 18:30 ds. P. de Graaf  
01-Nov 19:30 ds. P. de Graaf - Dankdag  
05-Nov 09:30 ds. P. de Graaf  
05-Nov 18:30 mw. ds. C.M. Baggerman - v Popering Kattendijke  
12-Nov 11:00 ds. D. van Duijvenbode Monster  
12-Nov 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
19-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
19-Nov 18:30 ds. P. de Graaf Heilig Avondmaal 
26-Nov 11:00 ds. P. de Graaf - Eeuwigheidszondag  
26-Nov 18:30 ds. A. Hamstra Zuidland  
03-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 1e Advenstzondag 
03-Dec 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
10-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 2e Advenstzondag 
10-Dec 18:30 ds. P. de Graaf  
17-Dec 09:30 ds. N.W. van den Houten Ede 3e Advenstzondag 
17-Dec 18:30 Kerstviering Kindernevendienst  
24-Dec 09:30 ds. P. de Graaf 4e Advenstzondag 
24-Dec 19:30 Volkskerstzang - Nieuwe Kerk  
25-Dec 11:00 ds. P. de Graaf 1e Kerstdag 
31-Dec 09:30 ds. N. de Boo Zeist  
31-Dec 19:00 ds. P. de Graaf