Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon alleen actuele    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
06-Sep 10:00 ds. J. Smink Zierikzee Belijdenisdienst 
06-Sep 18:30 ds. A.D.L. Terlouw Bergschenhoek  
13-Sep 11:00 ds. A.F. de Fijter Goudriaan en Ottoland  
13-Sep 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam  
20-Sep 11:00 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
20-Sep 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
27-Sep 10:00 ds. H.G.W. Groot Karsijn Herwijnen  
27-Sep 18:30 ds. J.W. Meeuwissen Sint-Maartensdijk  
04-Oct 10:00 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
04-Oct 14:30 ds. F.J.T. Schipper / ds. L.C. de Borst Zierikzee Verbintenisdienst ds. L.C. de Borst 
11-Oct 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
11-Oct 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
18-Oct 10:00 ds. W.F. van de Woestijne Arnemuiden  
18-Oct 18:30 ds. P.A. Broere Tholen  
25-Oct 11:00 ds. J. van Belzen Maassluis  
25-Oct 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
01-Nov 11:00 mw. ds. B.E. Lamain Den Hoorn  
01-Nov 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
04-Nov 19:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Dankdag 
08-Nov 09:15 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
08-Nov 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
15-Nov 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Heilig Avondmaal 
15-Nov 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Heilig Avondmaal 
22-Nov 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Eeuwigheidszondag 
22-Nov 18:30 ds. C.M. van Loon Rotterdam-Centrum  
29-Nov 11:00 mw. ds. C.M. Baggerman-van Popering Haastrecht Eerste Adventszondag 
29-Nov 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
06-Dec 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Tweede Adventszondag 
06-Dec 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
13-Dec 11:00 ds. C. Bijman Arnemuiden Derde Adventszondag 
13-Dec 18:30 ds. C. Baggerman Krimpen aan den IJssel  
20-Dec 10:00 ds. L.C. de Borst (online) Zierikzee Vierde Adventszondag 
20-Dec 17:00 Kinderkerstfeest (online)  
24-Dec 19:30 Volkskerstzang (online)  
25-Dec 10:00 ds. L.C. de Borst (online) Eerste Kerstdag 
27-Dec 10:00 ds. L.C. de Borst (online)  
27-Dec 18:30 ds. N.W. van den Houten (online) Ede  
31-Dec 19:30 ds. F.J.T. Schipper (online) Zierikzee Gezamenlijke dienst met Thomaskerk in de Thomaskerk 
01-Jan 10:00 Vervalt Nieuwjaarsontmoeting vervalt 
03-Jan 10:00 ds. L.C. de Borst (online) Zierikzee  
03-Jan 19:30 ds. J. Smink (online) Zierikzee  
10-Jan 10:00 ds. L.C. de Borst (online) Zierikzee  
10-Jan 18:30 ds. C. Baggerman (online) Krimpen aan den IJssel  
17-Jan 10:00 ds. L.C. de Borst (online) Zierikzee Eenheidszondag 
17-Jan 18:30 vervallen Zierikzee  
24-Jan 10:00 ds. D.M. van de Linde (online) Rotterdam  
24-Jan 18:30 vervallen `s-Gravenpolder  
31-Jan 10:00 ds. L.C. de Borst (online) Zierikzee  
31-Jan 18:30 vervallen -  
07-Feb 10:00 ds. L.C. de Borst (online) Zierikzee  
07-Feb 18:30 vervallen Terneuzen  
14-Feb 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
14-Feb 18:30 vervallen  
21-Feb 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
21-Feb 18:30 vervallen  
28-Feb 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
28-Feb 18:30 vervallen  
07-Mar 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
07-Mar 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
10-Mar 19:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Biddag 
14-Mar 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
14-Mar 18:30 ds. W.H. Hendriks Ter Aar  
21-Mar 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
21-Mar 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
25-Mar 19:30 ds Freek Schipper Thomaskerk online 
28-Mar 10:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
28-Mar 18:30 ds F.C. de Ronde Fijnaart  
29-Mar 19:30 Stille week  
30-Mar 19:30 Stille week  
31-Mar 19:30 Stille week  
01-Apr 19:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Witte Donderdag 
02-Apr 19:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Goede Vrijdag 
04-Apr 11:00 ds. L.C. de Borst Eerste Paasdag 
04-Apr 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
11-Apr 10:00 ds. A.D.L. Terlouw Bergschenhoek  
11-Apr 18:30 ds. H. Schipper Dordrecht  
18-Apr 10:00 ds. L.C. de Borst  
18-Apr 18:30 ds. P.L. de Jong Rotterdam  
25-Apr 10:00 ds. L.C. de Borst  
25-Apr 18:30 ds. L.C. de Borst  
02-May 10:00 ds. J. van Belzen Maassluis  
02-May 18:30 ds. G. de Lang Zaamslag  
09-May 11:00 ds. G.C. Lock Scheveningen  
09-May 18:30 ds. D.H. de Roest Biezelinge  
13-May 10:00 ds. F.J.T, Schipper Zierikzee Hemelvaartsdag 
16-May 11:00 ds. L. Hoftijzer Rijswijk  
16-May 18:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
23-May 11:00 ds. L.C. de Borst Eerste Pinksterdag 
23-May 18:30 mw. K. Koppenaal-van Velde Dirksland  
30-May 11:00 ds. J. Smink Zierikzee  
30-May 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
06-Jun 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Viering H.A. 
06-Jun 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Viering H.A. 
13-Jun 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
13-Jun 18:30 ds. C.D. van Alphen Rhoon  
20-Jun 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
20-Jun 18:30 ds. F.W. Verbaas Heusden  
27-Jun 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
27-Jun 18:30 mw. ds. J.J. de Lange Kamperland  
04-Jul 09:30 ds. P. Boomsma Amsterdam  
04-Jul 18:30 ds. D. Westereng `s-Gravenpolder  
11-Jul 11:00 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee  
11-Jul 18:30 ds. A.D.L. Terlouw Bergschenhoek  
18-Jul 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Overstapdienst 
18-Jul 18:30 ds. P. Boomsma Amsterdam  
25-Jul 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
25-Jul 18:30 mw. K. Koppenaal-van Velde Dirksland  
01-Aug 09:30 ds. W.J. van Schaik Dordrecht  
01-Aug 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
08-Aug 11:00 ds. J. Smink Zierikzee  
08-Aug 18:30  
15-Aug 09:30 ds. N. de Boo Zeist  
15-Aug 18:30 ds. J. van Belzen Maassluis  
22-Aug 11:00 ds. J. Smink Zierikzee  
22-Aug 18:30 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
29-Aug 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
29-Aug 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
05-Sep 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
05-Sep 18:30 ds. M.H. Vastenhout Eethen en Drongelen  
12-Sep 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
12-Sep 18:30 ds. D.H. de Roest Biezelinge  
19-Sep 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Startzondag 
19-Sep 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
26-Sep 09:30 ds. G. van Meijeren Rotterdam  
26-Sep 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
03-Oct 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Israelzondag 
03-Oct 18:30 ds. G.C. Lock Scheveningen  
10-Oct 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
10-Oct 18:30 ds. W.H. Hendriks Ter Aar  
17-Oct 11:00 ds. G.R.G. van der Neut Werkendam  
17-Oct 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
24-Oct 09:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
24-Oct 18:30 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
31-Oct 11:00 ds. C.L. de Rooij Rotterdam Jubileumdienst 
31-Oct 18:30 ds. C. Baggerman Krimpen aan den IJssel  
03-Nov 19:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Dankdag 
07-Nov 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
07-Nov 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
14-Nov 09:30 ds. P. de Graaf Kruiningen  
14-Nov 18:30 ds. J. Schaap IJsselmonde  
21-Nov 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Eeuwigheidszondag 
21-Nov 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
28-Nov 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee 1e Adventszondag 
28-Nov 18:30 ds. C.M. van Loon Rotterdam  
05-Dec 09:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
05-Dec 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
12-Dec 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
12-Dec 18:30 ds. D. Westerneng `s-Gravenpolder  
19-Dec 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
19-Dec 18:30 Kinderkerstfeest -  
24-Dec 19:30 Volkskerstzang Nieuwe Kerk Zierikzee  
25-Dec 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
26-Dec 09:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
26-Dec 18:30 Geen dienst -  
31-Dec 19:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Dienst in de Thomaskerk