Overzicht kerkdiensten gewone wijk
toon ook historie    toon uitgebreid
Datum / Tijd  Voorganger Standplaats Bijzonderheden
26-May 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Hemelvaart 
29-May 11:00 ds. M.H. Vastenhout Sliedrecht  
29-May 17:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Bijzonder dienst / Themadienst 
05-Jun 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
05-Jun 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
12-Jun 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Avondmaalsdienst 
12-Jun 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Avondmaalsdienst 
19-Jun 09:30 mw. ds. A. Haasnoot Spijkenisse Vaderdag 
19-Jun 18:30 dr. W. Peene Terneuzen  
26-Jun 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
26-Jun 18:30 ds. T.J. Smink Wierden  
03-Jul 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Overstapdienst (All-in one dienst) 
03-Jul 18:30 mw. ds. M.C.L. Oldhoff Mijnsherenland  
10-Jul 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
10-Jul 18:30 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
17-Jul 09:30 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee  
17-Jul 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
24-Jul 11:00 ds. P. de Graaf Kruiningen  
24-Jul 18:30 ds. G. de Lang Dordrecht  
31-Jul 09:30 ds. P. Boomsma Amsterdam  
31-Jul 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
07-Aug 11:00 ds. W.J. van Schaik Dordrecht  
07-Aug 18:30 ds. D. Westerneng s-Gravenpolder  
14-Aug 09:30 mw. ds. S. Voskuil-Dijkshoorn Rozenburg  
14-Aug 18:30 dr. M. van der Veer Zierikzee  
21-Aug 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
21-Aug 18:30 ds. S.A. Doolaard Serooskerke  
28-Aug 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
28-Aug 18:30 ds. M. van Heijningen Alblasserdam  
04-Sep 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Avondmaalsdienst 
04-Sep 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Avondmaalsdienst 
11-Sep 09:30 ds. G. de Lang Dordrecht  
11-Sep 18:30 ds. F.C. de Ronde Fijnaart  
18-Sep 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Startdienst (All-in one dienst) 
18-Sep 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Zangdienst 
25-Sep 09:30 dr. W. Peene Terneuzen  
25-Sep 18:30 ds. C.L. de Rooij Rotterdam  
02-Oct 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
02-Oct 18:30 ds. E. Agterhuis Heinenoord  
09-Oct 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
09-Oct 18:30 mw. ds. E. Bouman Stavenisse  
16-Oct 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee  
16-Oct 18:30 ds. N.W. van den Houten Ede  
23-Oct 09:30 ds. G.J. van Beek Nieuw-Lekkerland  
23-Oct 18:30 mw. ds. G.J. Stougie Pernis  
30-Oct 11:00 ds. M.H. Vastenhout Sliedrecht  
30-Oct 18:30 ds. A.H. Groen Rijsoord  
02-Nov 19:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Dankdag 
06-Nov 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Avondmaalsdienst 
06-Nov 18:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee Avondmaalsdienst 
13-Nov 09:30 ds. G.C. Lock Scheveningen  
13-Nov 18:30 ds. D. Westerneng s-Gravenpolder  
20-Nov 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee Eeuwigheidszondag 
20-Nov 18:30 ds. C. Bijman Arnemuiden  
27-Nov 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee 1e Adventszondag 
27-Nov 18:30 ds. G. de Lang Dordrecht  
04-Dec 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee 2e Adventszondag 
04-Dec 18:30 ds. A.L. Molenaar Bruinisse  
11-Dec 09:30 ds. L.C. de Borst Zierikzee 3e Adventszondag 
11-Dec 18:30 ds. J.H. Reijm Hillegersberg  
18-Dec 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee 4e Adventszondag 
18-Dec 18:30 Kinderkerstfeest nvt  
24-Dec 19:30 Volkskerstzang nvt  
25-Dec 11:00 ds. L.C. de Borst Zierikzee 1e Kerstdag 
25-Dec 18:30 ds. J. Smink Zierikzee  
31-Dec 19:30 ds. F.J.T. Schipper Zierikzee Oudejaarsavond (in Thomaskerk)